Twoje wsparcie w rekrutacji

Sprzedawca na Stacji Paliw BP w Szczecinie Zdroje

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-05

Koncern BP, który z powodzeniem działa w naszym kraju od 25 lat roku prowadzi obecnie w Polsce 500 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych.

BP to jeden z największych na świecie koncernów paliwowych prowadzących dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych stacji benzynowych. To duża, renomowana i wiarygodna firma, obecna na rynku polskim.

Oferujemy pracę w charakterze sprzedawcy na stacji paliw BP w Szczecin Zdroje ul. Wczasów 33.

Wykorzystaj swoją energię w aktywnej sprzedaży na stacji i dołącz do naszego
fantastycznego zespołu!

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • aktywna sprzedaż towarów
  • dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji

Wymagania:

  • uczciwość i odpowiedzialność
  • pozytywne nastawienie  do wykonywanych zadań
  • łatwe nawiązywanie kontaktów
  • minimum wykształcenie zawodowe

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika w oparciu o umowe o pracę (bez okresu próbnego)
  • elastyczny grafik oraz wymiar etatu dopasowany do oczekiwań
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • atrakcyjny pakiet socjalny - dodatkowe benefity dla pracowników
  • systemy premiowe,
  • ubezpieczenie grupowe, do którego firma dopłaca
  • bezpłatną opiekę medyczną.
  • rabaty na paliwo, usługi myjni oraz ofertę gastronomiczną dla pracowników stacji.
  • wsparcie prawne i psychologiczne dla pracowników stacji oraz członków ich rodzin

Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Szczecin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2700-3450 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-08-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-05
Liczba odsłon ogłoszenia:
180
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Bank Pekao S.A.
od 3600 zł
UoP brutto/m-c
Świnoujście
2019-01-14
od 3600 zł