Twoje wsparcie w rekrutacji

Dyrektor Oddziału Dystrybucyjnego - Dąbrowa

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-04

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DYREKTORA ODDZIAŁU DYSTRYBUCYJNEGO

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Dąbrowa (pow. poznański)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami dystrybucyjno-logistycznymi w oddziale,
  • Skuteczne zarządzanie pracą podległego zespołu,
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klientów oddziału,
  • Efektywne zarządzanie majątkiem trwałym i obrotowym firmy,
  • Zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań logistycznych,
  • Planowanie i kontrolowanie kosztów operacyjnych w celu realizacji ustalonego budżetu.

Wymagania:

  • Min.3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w obszarze zarządzania transportem oraz magazynem,
  • Wiedza z zakresu prawnego dot. funkcjonowania środków transportu powyżej 3,5 t,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność zarządzania kosztami i rozliczaniem czasu pracy,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych zadań i celów biznesowych,
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek logistyka, transport),
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • Dużą możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
Zawód:
Dyrektor
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-21
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-04
Liczba odsłon ogłoszenia:
171
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)