Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Zastępca Kierownika Stacji Paliw w Koszalinie

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-27

Koncern BP, który z powodzeniem działa w naszym kraju od 25 lat roku prowadzi obecnie w Polsce 500 nowoczesnych stacji paliw. Klienci odwiedzają nasze stacje nie tylko przy okazji tankowania, lecz również po to, by wypić kawę, zjeść smaczny posiłek w kawiarenkach Wild Bean Cafe lub dokonać codziennych zakupów. Dynamiczny rozwój naszej sieci stwarza naszym pracownikom ogromne możliwości zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych.

Na naszych stacjach zatrudniamy ponad 3 tysiące pracowników a cała sieć stacji w Polsce liczy ponad 500 nowoczesnych i bezpiecznych obiektów.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:ZASTĘPCA KIEROWNIKA STACJI PALIW
Koszalin

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie stacją paliw i wspomaganie Kierownika Stacji w prowadzeniu podlegającego mu zespołu zatrudnionego na stacji, w  zgodzie z polityką, standardami i procedurami BP oraz wymogami prawa
  • Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów stacji

Wymagania:

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Uczciwości i odpowiedzialności
  • Nastawienia na realizację zadań
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Atrakcyjny pakiet socjalny – dodatkowe benefity takie jak: systemy premiowe, ubezpieczenie grupowe, bezpłatną opiekę medyczną, telefon służbowy, fundusz socjalny.

Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Koszalin
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-20
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-27
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KIEROWNIK WARSZTATU SAMOCHODOWEGO

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa o pracę
MAZITRANS Krzysztof Mazurek
od 6500 zł
UoP brutto/m-c
Karlino
2019-07-26
od 6500 zł

KIEROWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ

Zawód: kierownik Rodzaj: umowa na okres próbny
Zakłady Drzewne "POLDAN"Export-Import Z. Kroplewski Sławno , ul. Gdańska 65A
od 3000 zł
Sławno
2019-09-05
od 3000 zł

KIEROWNIK ZAKŁADU GASTRONOMICZNEGO

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku
od 4000 zł
Słupsk
2019-09-10
od 4000 zł

KIEROWNIK

RUMPIX S.C. Paweł Cimachowicz, Tomasz Stefanik
od 4220 zł
Czaplinek
2019-09-13
od 4220 zł

BRYGADZISTA

STM Sp. z o.o.
od 4000 zł
Złocieniec
2019-07-04
od 4000 zł

KIEROWNIK SKLEPU

GALERIA SIEDEM EWA BIERNACKA-FROEHLICH
3500-4000 zł
Rewal
2019-06-26

KIEROWNIK W GOSPODARCE LEŚNEJ

Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Walerian Grzegorz Fabich
3500-5000 zł
Drawsko Pomorskie
2019-08-29

KIEROWNIK DZIAŁU OPIEKUŃCZO- TERAPEUTYCZNEGO

Dom Seniora DWOREK Spółka z o.o.
od 4200 zł
Dąbie
2019-09-11
od 4200 zł