Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Kierownik Magazynu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-02

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU

                    Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zapasami oraz gospodarką magazynową,
  • Nadzór nad infrastrukturą i sprzętem magazynowym,
  • Planowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Przygotowywanie grafików oraz kontrolę czasu pracy i realizacji zadań,
  • Nadzór i optymalizację procesów magazynowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kierowanie magazynem dystrybucyjnym),
  • Dobra znajomość programu MS Excel,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane logistyczne),
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia).

Mile widziana znajomość systemów klasy WMS i ERP oraz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
Zawód:
Kierownik
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-19
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-02
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)