Twoje wsparcie w rekrutacji

Dietetyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-30

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko DIETETYK w Stalowej Woli w Centrum Dietetycznym Naturhouse

Zakres obowiązków:

- współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
- efektywne kierowanie działalnością punktu Naturhouse
- budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
- dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach
promocyjnych
- udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki
Naturhouse
- zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach
prowadzonych przez Naturhouse.

-dbanie o wizerunek placówki

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, technologia żywności, biologia, biotechnologia itd.)
- komunikatywność i wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
- zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu

-dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta

-dyspozycyjność

Firma oferuje:

- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
- bezpłatne szkolenia specjalistyczne
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę pracy

Zawód:
Dietetyk
Miejsce pracy:
Stalowa Wola
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
199
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)