Twoje wsparcie w rekrutacji

Dietetyk

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-30

NATURHOUSE - firma międzynarodowa, lider w dziedzinie odżywiania i dietetyki. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

DIETETYK

Zakres obowiązków:

  • współpraca z klientami zgodna ze standardami firmy
  • efektywne kierowanie działalnością punktu Naturhouse
  • budowanie trwałych i przyjaznych relacji z klientami
  • dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach promocyjnych
  • udział w tworzeniu materiałów merytorycznych dla marki Naturhouse
  • zaangażowane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach
  • prowadzonych przez Naturhouse
  • dbanie o wizerunek placówki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub osoba kończąca studia (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, technologia żywności, biologia, biotechnologia, itd.)
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
  • zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w handlu, obsłudze klienta
  • dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia)
  • bezpłatne szkolenia specjalistyczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Zawód:
Dietetyk
Miejsce pracy:
Brzeszcze
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
311
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

DIETETYK

Zawód: dietetyk Rodzaj: umowa o pracę
Krapkowickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
od 1125 zł
UoP brutto/m-c
Krapkowice
2019-11-14
od 1125 zł