Twoje wsparcie w rekrutacji

PROJECT MANAGER

Firma Ulter-Sport Sp. z o.o. to ponad 30-letnie doświadczenie. Obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  aktywnie i dynamicznie rozwijamy produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizujemy produkcję dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Chcesz dowiedzieć o Nas więcej? Odwiedź Naszą zakładkę kariera: https://praca.ulter.com.pl/

Zakres obowiązków:

  • Nadzór oraz realizacja procesu wdrożeniowego
  • Nadzór nad badaniami homologacyjnymi
  • Kierowanie kilku osobowym zespołem inżynierów oraz operatorów
  • Udział w pracach zespołu projektowego nad opracowaniem nowych technologii produkcji
  • Raportowanie prac zgodnie z wewnętrznymi procedurami (miesięczne okresy sprawozdawcze)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doskonała znajomość branży motoryzacyjnej (znajomość systemów i funkcjonalności układów wydechowych będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • samodyscyplina oraz rzetelność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • doświadczenie w pracach badawczo – rozwojowych (będzie dodatkowym atutem)

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • bogaty pakiet szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenie na życie- wraz z programem lojalnościowym

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ULTER-SPORT SP. Z O.O., , 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA, UL. WYZWOLENIA 24, NIP: 937-23-32-097
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Węgierska Górka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasa w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
204
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Homla

Product Manager – meble i asortyment dla e-commerce

Zawód: product manager Rodzaj: praca stała
Homla
Homla
Kraków
2019-08-13