Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy. Od lat z powodzeniem funkcjonujemy na globalnym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Francji.

Jesteśmy systematycznie rozwijającą się firmą z branży HR, specjalizującą się w rekrutacjach dla Polskich oraz Francuskich klientów

Ze względu na poszerzanie naszego zespołu, poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży Usług HR

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Udział w spotkaniach biznesowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Bieżącą i bezpośrednią obsługę Klientów

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i pozyskiwaniu klientów B2B (atutem będzie sprzedaż usług z branży HR)
  • Jesteś osobą komunikatywną z PROKLIENCKIM podejściem
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Co wyróżnia to stanowisko od innych?

  • Nowoczesne podejście do sprzedaży - NIC NA SIŁĘ
  • Ciekawe i pełne wyzwań stanowisko związane ze sprzedażą USŁUG, nie Produktów
  • Przyjazna, a co najważniejsze niekorporacyjna atmosfera w pracy połączona z indywidualnym podejściem do pracownika
  • Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów
  • Zarobki bez górnej granicy

A dodatkowo:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizję od zysków firmy
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód do celów służbowych
Zawód:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy:
Rzeszów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
177
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRH Polska

Inżynier Sprzedaży

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa o pracę
GRH Polska
GRH Polska
Sędziszów Małopolski
2019-10-17

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU

kontakt przez PUP
od 3200 zł
UoP brutto/m-c
Kolbuszowa
2019-09-27
od 3200 zł

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I TRANSPORTU

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ELŻBIETA I JERZY PATER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZ
od 2250 zł
Brzeźnica
2019-10-04
od 2250 zł

SPECJALISTA DS. EKSPORTU

ARKUS & ROMET GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3410 zł
Podgrodzie
2019-10-01
od 3410 zł

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY

Firma Handlowa i Produkcyjna Antoni Wnuk
od 3000 zł
Rudnik nad Sanem
2019-10-17
od 3000 zł

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ

PATKAR Stanisław Szydełko
od 3500 zł
2019-09-16
od 3500 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY/MAGAZYNIER

Zawód: specjalista ds. sprzedaży Rodzaj: umowa na okres próbny
TABAL Spółka z o.o.
od 2700 zł
Mielec
2019-09-25
od 2700 zł

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

LitTRANS Łukasz Litwiński
od 2300 zł
Nisko
2019-05-27
od 2300 zł

SPECJALISTA SEO

CASHCROWN.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4500 zł
Sanok
2019-10-02
od 4500 zł