Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. pracy tymczasowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu pracy dorywczej strefajob.pl

Zakres obowiązków:

  • Legalizacja pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych w obszarze pracy tymczasowej, w tym rekrutacja pracowników z orzeczeniem niepełnosprawności w ramach programu Rekrutacja na TAK,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dedykowanym Klientem
  • Prowadzenie administracji kadrowej pracowników tymczasowych oraz rozliczanie czasu pracy
  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów firmowych oraz zestawień dla Klienta
  • Opieka nad pracownikami tymczasowymi w zgodzie ze standardami Kodeksu Etyki

Wymagania:

  • Co najmniej 6-miesięczne doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji
  • Znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego
  • Dobra organizacja czasu pracy, również w sytuacji spiętrzenia zadań
  • Samodzielność i kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań rekrutacyjnych
  • Inicjatywa i nastawienie na realizację celu
  • Cenisz sobie różnorodność i chcesz pracować w zespole, w którym doceniamy indywidualność
  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Premie za wyniki Twoje i Twojego zespołu oraz nagrody w firmowych konkursac
  • Troska o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie (karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • Udział w wewnętrznych programach rozwojowych i szkoleniach, rozwijającym kompetencje naszych specjalistów,
    w obszarze Candidate Experience
  • Możliwość wpływu na działania CSR firmy poprzez udział w realizacji projektu TAKpełnosprawni, którego celem jest zatrudnianie i integracja osób z orzeczoną niepełnosprawnością
  • Przyjazna atmosfera pracy w naszym zespole, którego potęgą jest różnorodność
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy:
Poznań
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
195
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
Noris sp z o.o. sp.k.
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Rogoźno
2019-09-04
od 2250 zł

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

kontakt przez PUP
od 2250 zł
Szubin
2019-09-25
od 2250 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
KANCELARIA EKONOMICZNA FRANCISZEK MÜLLER
od 2250 zł
Międzyrzecz
2019-10-16
od 2250 zł

KADROWY/ KADROWA

NORTPOL MARCIN ROGALA
od 3923 zł
Międzyrzecz
2019-09-24
od 3923 zł