Twoje wsparcie w rekrutacji

KAMIENIARZ

Zakres obowiązków:

Cięcie, wykańczanie (polerowanie) kamienia naturalnego, oraz montaż
OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 3 m-ce i 27 dni
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-173 Łaziska Górne ul. gen. Sikorskiego 1+ teren Woj. Śląskiego
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt 7-15

Wymagania:

Wykształcenia:
podstawowe
Inne wymagania:
Wykształcenie: minim. podstawowe. Umiejętności: obróbka kamienia.
UWAGA!!!
Oferta pracy przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych ul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt ze swoimi doradcami klienta według poniższego schematu:
1. nazwiska na literkę od A do Du - nr telefonu: 032/3250372
2. nazwiska na literkę od Dw do Kan - nr telefonu: 032/3250372
3. nazwiska na literkę od Kao do Ła - numer telefonu: 032/3250398
4. nazwiska na literkę od Łb do Pi - numer telefonu: 032/3250398
5. nazwiska na literkę od Pj do Szcz - numer telefonu: 032/3250374
6. nazwiska na literkę od Sze do Ż - numer telefonu:032/3250374
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
TAK

Firma oferuje:

Wynagrodzenie brutto:
od 2 250 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
CV
UWAGA!!!
Zawód:
Kamieniarz
Łaziska Górne
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 2250 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-08-13
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-26
Liczba odsłon ogłoszenia:
178
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KAMIENIARZ

Zawód: kamieniarz Rodzaj: umowa o pracę
WÓJCIK WIESŁAW "GRANITEX" ZAKŁAD KAMIENIARSKI EKSPORT-IMPORT
od 2300 zł
UoP brutto/m-c
Bieruń
2019-08-08
od 2300 zł

KAMIENIARZ

AGNIESZKA POTĘGA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "PPHU KAM - BET"
od 2250 zł
Zawiercie
2019-04-01
od 2250 zł

KAMIENIARZ/MONTAŻYSTA

Zawód: kamieniarz Rodzaj: umowa na okres próbny
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "AGRO-VIT" S.C.BARTŁOMIEJ NIEMIEC,JÓZEF GABRYŚ
od 3000 zł
Kraków
2019-09-17
od 3000 zł

KAMIENIARZ-MONTAŻYSTA

VETTER - POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
Kraków
2019-07-11
od 3000 zł