Twoje wsparcie w rekrutacji

Product Manager – meble i asortyment dla e-commerce

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-12

Nasza marka powstała z potrzeby przyjemności, kobiecego uśmiechu oraz magii codzienności. Piękno jest naszym sposobem myślenia, który powoduje, że nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, będąc zawsze o krok bliżej potrzeb naszych Klientek. Nasz asortyment to odzwierciedlenie zachodnich trendów wyposażenia wnętrz, ze skandynawskim akcentem.

Przekrocz z nami granice wyobraźni
i dołącz do świata Homla!

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie kategorią meble
  • rozwój oferty produktowej dla kanału e-commerce
  • przygotowanie planu kolekcji
  • pozyskanie dostawców i selekcję wzorów z punktu widzenia potencjału handlowego
  • negocjacje cen i warunków handlowych oraz składanie i obsługę zamówień w systemie
  • nadzór nad obsługą finansową zamówień
  • realizację planu kolekcji zgodnie z budżetem i planem dostaw
  • kreowanie polityki cenowej
  • monitoring sprzedaży oraz aktualizację polityki cenowej
  • analizę konkurencji i rynku, w tym udział w targach branżowych
  • współpracę z Product Managerami odpowiedzialnymi za inne grupy asortymentowe, działem e-commerce oraz działem marketingu.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (Product Manager, Category Manager), mile widziane w branży meblarskiej lub wyposażenia wnętrz
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych
  • szerokiej perspektywy biznesowej
  • wysokich zdolności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • gotowości do podróży służbowych (w tym wizyty u dostawców w Azji).

Firma oferuje:

Naszym pracownikom oferujemy:

  • udział w kreowaniu nowej marki
  • ciekawą i rozwijającą pracę wśród grona profesjonalistów
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu OK System ubezpieczenia grupowego
  • kartę zniżkową na nasze produkty.
Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
1031
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Product Manager- The Fluid Connectors

Zawód: product manager Rodzaj: praca stała
Bielsko-Biała
2019-10-16
SPOKEY SP. Z O.O.

PRODUCT MANAGER

Zawód: product manager Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-09-24