Twoje wsparcie w rekrutacji

Quality Assurance Engineer

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk IT. Łączymy techniczną wiedzę na temat specyfikacji poszczególnych stanowisk oraz kreatywność w poszukiwaniu najlepszych talentów. Nasi konsultanci posiadają największe doświadczenie w zatrudnianiu specjalistów na obszarze Małopolski, Śląska oraz Podkarpacia. Wspólnie budujemy odpowiedzialne społeczeństwo informacyjne.

Zakres obowiązków:

IT Rules wspiera rozwój amerykańskiej firmy technologicznej, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych usług w chmurze. Naszym Klientem jest nowoczesny FinTech, który tworzy własne aplikacje, które m.in. zarządzają rynkiem amerykańskich nieruchomości. Poszukujemy aktualnie doświadczonych testerów oprogramowania, którzy dołączy do centrum rozwoju oprogramowania zlokalizowanego w samym centrum Bielska.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w środowisku testów automatycznych, minimum 5 lat na pozycję Seniora
  • Doświadczenie i/lub chęć rozwoju w obszarze technologii: Java, Git, IntelliJ Idea, JMeter, Selenium, WebDriver, TestNG, Jira, Postman
  • Wiedza na temat metodyki testowania oprogramowania oraz architektury systemów IT
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespole Scrum/Agile

Firma oferuje:

  • Konkurencyjne warunki finansowe uzależnione od realnych umiejętności (umowa o pracę)
  • Pełen pakiet benefitów, komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Bielska
  • Stabilność zatrudnienia oraz realne możliwości rozwoju
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Swobodna i przyjazna atmosfera pracy

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Pragniemy poinformować, że IT Rules zarządza Państwa danymi zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są pod adresem: http://itrules.pl/polityka-prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Aplikując na powyższe stanowisko, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez:
MARCIN POLAK IT RULES, ul. Teodora Sixta 5 / 206, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471980147, Agencja Zatrudnienia nr. 10658, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Informacje o przetwarzaniu danych dostępne są pod adresem: http://itrules.pl/polityka-prywatności.

Zawód:
Inżynier oprogramowania
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
7000-13000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-08-13
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
178
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)