Twoje wsparcie w rekrutacji

Ślusarz-szlifierz

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-27

NORDFLAM Sp. z o. o. Sp. k. producent wkładów i pieców kominkowych. Wkłady i piece kominkowe marki NORDflam to szeroka gama wysokiej jakości urządzeń grzewczych, charakteryzujących się nowoczesnym designem, innowacyjnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi oraz trwałością, perfekcyjnie uzupełniających domowe wnętrze oraz tworzących ciepłą, miłą atmosferę rodzinnego ogniska. Wszystkie produkty marki NORDflam wykonane są przy użyciu wysokiej jakości materiałów i zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Gama produktów NORDflam jest stale poszerzana o nowe modele wkładów i pieców kominkowych, tak aby sprostać wymaganiom wszystkich Klientów oraz aktualnie panującym trendom w branży grzewczej. Marka NORDflam jest sztandarową linią produktów firmy NORDflam, producenta i dystrybutora wkładów, pieców oraz akcesoriów kominkowych na rynku polskim i międzynarodowym.

Nordflam Sp. z o. o. Sp. k.

właściciel marki NORDflam (wkłady i piece kominkowe)

poszukuje Pracownika na następujące stanowisko:

Zakres obowiązków:

- szlifowanie elementów stalowych

Wymagania:

- mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi (szlifierki kątowej, wiertarki, wkrętarki)

- uczciwość, sumienność, obowiązkowość

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- duża motywacja do pracy

Firma oferuje:

- stabilną pracę

- umowę o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

- terminowe wypłaty wynagrodzeń

- po okresie próbnym płacę w przedziale 3100,00 - 3500,00 zł brutto + nagroda za wydajność do 900,00 zł brutto

- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Zawód:
Szlifierz
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
185
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SZLIFIERZ METALI

Zawód: szlifierz Rodzaj: inna
kontakt przez PUP
Skoczów
2019-12-06

SZLIFIERZ

Zawód: szlifierz Rodzaj: umowa na okres próbny
GRUPA POWEN-WAFAPOMP S.A.
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Zabrze
2019-10-22
od 2500 zł

SZLIFIERZ

P.P.H.U. METALBUD Wójcik Jan, Drewko Bożena s.c.
od 2250 zł
Zabrze
2019-10-09
od 2250 zł

SZLIFIERZ

PLASMA SYSTEM SA
Siemianowice Śląskie
2019-09-30

SZLIFIERZ-POLERNIK FRONTÓW MEBLOWYCH

PRIMO S.C. DUDA KRZYSZTOF, MAREK SKIBA
od 2250 zł
Bytom
2019-11-29
od 2250 zł

PRACOWNIK OBRÓBKI POWIERZCHNI

ACO ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-3500 zł
Kędzierzyn-Koźle
2019-09-26

SZLIFIERZ/LAMINATOR

Zawód: szlifierz Rodzaj: umowa o pracę
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3000-3600 zł
Dąbrowa Górnicza
2019-08-12

SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY

Maciej Stachlewski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BUD-MASZ"
od 4000 zł
Olkusz
2019-11-25
od 4000 zł

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY MARTA OSTROGÓRSKA FREZWID SPÓŁKA JAWNA
od 3300 zł
Skawina
2019-11-26
od 3300 zł