Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-27

Ogłoszenie na stanowisko Konstruktor - Hutchinson Poland

Hutchinson jest grupą o światowym formacie, liderem w branży samochodowej, przemysłowej, lotniczej i produktów powszechnego użytku.

Hutchinson jest obecny w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz na Dalekim Wschodzie, zatrudnia 25,764 specjalistów z naszej dziedziny w 119 fabrykach w 25 krajach.

Stanowisko:Konstruktor

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • wykonywanie dokumentacji technicznej narzędzi i maszyn
  • projektowanie produktu (przewody paliwowe)
  • projektowanie innowacyjnych rozwiązań
  • uczestnictwo w grupie FMEA
  • wspomaganie pracy działu Industrializacji

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (kierunek: mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne)
  • mile widziana znajomość CATIA V5 oraz oprogramowania NX,
  • znajomość obsługi komputera – Word, Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy

Co oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. bony świąteczne, wczasy pod gruszą, paczki mikołajkowe),
  • opiekę medyczną Medicover,
  • ubezpieczenie NNW,
  • program MULTISPORT – dofinansowanie,
  • dofinansowanie kosztów transportu do pracy.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-13
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-27
Liczba odsłon ogłoszenia:
346
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Konstruktor

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
2019-10-19
TI Poland Wapienica

INŻYNIER KONSTRUKTOR

POLECANA
2019-10-18 POLECANA

Konstruktor

POLECANA
2019-10-11 POLECANA

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

POLECANA
2019-10-09 POLECANA

Konstruktor Obuwia

Zawód: konstruktor Rodzaj: praca stała
Axell Polska
2019-10-08
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Młodszy konstruktor

Tychy
2019-10-09

PRACOWNIK PRODUKCJI

Adecco Polska Sp. Z o.o.
od 3800 zł
UoP brutto/m-c
Dąbrowa Górnicza
2019-10-16
od 3800 zł