Twoje wsparcie w rekrutacji

ASYSTENT ENERGETYK / PROJEKTANT

MCD Electronics to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty dla klientów na całym świecie. Główne kierunki rozwoju to oświetlenie awaryjne, sprzęt medyczny, automatyka budynkowa oraz pompy ciepła.

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1992 roku. Główną działalnością firmy jest konstrukcja i produkcja urządzeń elektronicznych w branży medycznej, systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego, automatyki przemysłowej w tym systemów IoT dedykowanych zarządzaniu urządzeniami z dziedziny OZE. Z racji wieloletniego doświadczenia w produkcji elementów zarządzających OZE, kilka lat temu firma podjęła decyzję o wejściu rynek Pomp Ciepła konstruując i produkując te urządzenia. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby na stanowisko: ASYSTENT ENERGETYK / PROJEKTANT

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w projektowaniu pomp ciepła gruntowych i powietrznych

  • sporządzanie i odpowiedzialność za dokumentację techniczną

  • wsparcie w prowadzeniu badań laboratoryjnych na stanowiskach testowych gruntowych i powietrznych pomp ciepła oraz aktywnych, wykonanych instalacji poprzez monitowanie, gromadzenie, zarządzanie danymi i sporządzanie raportów

  • wsparcie merytoryczne instalatorów, projektantów w zakresie instalacji i konfiguracji naszych urządzeń

Wymagania:

  • w trakcie lub ukończony kierunek studiów związany z Chłodnictwem, Energetyką Mechaniką i Budową Maszyn, Inżynierią Środowiska lub pochodny

  • dobra organizacja, samodyscyplina i uporządkowanie

  • samodzielność w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji

  • dobra komunikatywność i umiejętność kreatywnego myślenia

Firma oferuje:

  • niezbędne wsparcie przełożonego w zakresie wdrożenia do pracy

  • przygotowanie do szkolenia i pokrycie kosztów związanych z f-gazami

  • przeszkolenie w zakresie montażu i konstrukcji pomp ciepła

  • rozwój zawodowy w kierunku samodzielnego Konstruktora / Projektanta

  • zdobycie umiejętności: podstawowego projektowania instalacji i doboru elementów (pomp obiegowych, zaworów itd.) wykorzystujących pompy ciepła i inne źródła, doboru elementów chłodniczych (wymienników lamelowych, płytowych i rurowych, sprężarek itp.), prowadzenia badań laboratoryjnych

  • wynagrodzenie uzależnione od samodzielności i zdobywanych kolejnych umiejętności

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
MCD Electronics Sp. z o.o. , ul. Lelewela 26 , 34-300 Żywiec, NIP: 553-20-87-091
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Energetyk
Miejsce pracy:
Żywiec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-09
Oferta wygasa w dniu:
2019-08-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
244
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY”

Palacz kotłowy

Zawód: energetyk Rodzaj: umowa o pracę
Gliwice
2019-08-16