Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-07

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem artykułów sportowych oraz artykułów biurowych i szkolnych na rynku hurtowym i detalicznym.

Posiadamy ugruntowaną pozycję oraz wizerunek solidnego partnera wśród naszych Klientów.
Na przestrzeni lat zbudowaliśmy zespół pełen dynamizmu, energii i zaangażowania.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja strategii firmy poprzez komunikowanie realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Negocjowanie warunków kontraktów z klientami sieciowymi

  • Monitorowanie realizacji postanowień umów handlowych

  • Utrzymywanie kontaktów handlowych

  • Analiza wyniku ekonomicznego aktywności sprzedażowych skierowanych do klientów sieciowych

  • Zarządzanie powierzonym budżetem

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami

Wymagania:

  • Min 3- letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Junior KAM lub KAM

  • Znajomości technik sprzedaży

  • Orientacji na wynik i osiąganie wyznaczonych celów

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych i utrzymywania długofalowych relacji

    z klientami

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Inicjatywy i dużej samodzielności w działaniu

  • Otwartości na zmiany i pozytywnego nastawienia do pojawiających się wyzwań zawodowych

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Entuzjazmu i zaangażowania w pracę

  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych

    Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)

    Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę i perspektywa długoterminowej współpracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w dynamicznym środowisku, w firmie o dużym potencjale, pełna wyzwań i nowych możliwości

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego

Zawód:
Miejsce pracy:
Katowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-23
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-07
Liczba odsłon ogłoszenia:
771
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)