Twoje wsparcie w rekrutacji

Konstruktor

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-22

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.

Zakłady Mechaniczne "BUMAR-ŁABĘDY" S.A. zatrudnią pracownika na stanowisku:

Konstruktor

Zakres obowiązków:

  • analizowanie i projektowanie schematów instalacji elektrycznych / elektronicznych pojazdów,
  • projektowanie wiązek instalacji elektrycznych,
  • projektowanie zabudowy urządzeń elektrycznych w pojeździe,
  • tworzenie opisów i instrukcji dla urządzeń elektrycznych,

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektrycznym/elektronicznym,
  • znajomość problematyki kompatybilności elektromagnetycznej i innych wymagań dla instalacji zabudowanych na pojazdach,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilną pracę z możliwością rozwoju,
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • prywatną opiekę medyczną.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-16
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
264
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER z językiem niemieckim

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-28 POLECANA

Senior CAD Designer CATIA V5

Zawód: konstruktor Rodzaj: inna
Key Solutions Polska Sp. z o.o.

POLECANA
Wrocław
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Młodszy konstruktor

POLECANA
Tychy
2019-11-27 POLECANA

Konstruktor urządzeń do przemysłu spożywczego

POLECANA
Tychy
2019-11-21 POLECANA

INŻYNIER KONSTRUKTOR

POLECANA