Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-12

Ogłoszenie na stanowisko Laborant - Electropoli Poland Sp. z o.o.

Electropoli Poland- to profesjonalny dostawca usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy profesjonalne i zautomatyzowane linie lakiernicze z różnorodnym zakresem powłok ochronnych. Jesteśmy certyfikowanym dostawcą dla większości europejskich producentów samochodów, ciężarówek, autobusów, naczep. Posiadamy certyfikat ISO/TS 16949, a także certyfikat ISO 14001.

Więcej informacji na stronie www.electropoli.pl

Stanowisko:Laborant

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku LABORANTA będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • wykonywanie analiz chemicznych kąpieli linii produkcyjnych
  • przeprowadzanie testów powłoki lakierniczej i galwanicznej
  • wykonywanie badań kontroli surowców produkcyjnych
  • obsługa i kalibracja sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • udział w optymalizacyjnych próbach laboratoryjnych
  • szczególnie staranne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie kierunkowe (chemia lub ochrona środowiska)
  • minimum rok doświadczenia w pracy w laboratorium chemicznym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wykonywania analiz chemicznych
  • znajomość technik analitycznych
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

Przyjazne miejsce pracy
Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
Bony świąteczne i inne
Prywatna opieka medyczna
Pracowniczy Program Emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Wczasy pod gruszą
Karta Multisport
Rozwój zawodowy
Pakiet kultura
Stołówka pracownicza

Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-29
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
1629
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!