Twoje wsparcie w rekrutacji

Analityk Biznesowy

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-19

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ANALITYK BIZNESOWY

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie analiz i raportów, zgodnie z zapotrzebowaniem kadry zarządzającej oraz sił sprzedaży,
  • tworzenie i utrzymanie automatycznych narzędzi raportujących,
  • wsparcie w realizacji projektów biznesowych od strony kontrolingowo-finansowej.

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku analityka/w pracy z wykorzystaniem baz danych,
  • wykazujesz się bardzo dobrą znajomością programu Excel,
  • posiadasz wiedzę z zakresu SQL,
  • masz wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wyróżniasz się zdolnością analitycznego myślenia.

Mile widziane doświadczenie w zakresie przygotowywania analiz i raportów dla sił sprzedaży oraz znajomość narzędzi analitycznych i raportowych klasy BI.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samodzielność w działaniu,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów m.in. platformy zakupowej MyBenefit, programu MultiSport, prywatnej opieki medycznej, dofinansowania do wczasów, grupowego ubezpieczenia na życie i in.
Zawód:
Analityk
Miejsce pracy:
Białystok
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
190
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

LABORANT - KONTROLER JAKOŚCI

Zawód: analityk Rodzaj: umowa o pracę
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJNA
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Czyżew
2019-08-27
od 3000 zł

ANALITYK-INFORMATYK

Biuro Usług Turystycznych Żak Tourist