Twoje wsparcie w rekrutacji

Inżynier Projektu

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • opracowanie dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów, harmonogramu prac itp.),
  • kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami,
  • nadzorowanie postępu prac pozostałych działów związanych z prowadzonym projektem,
  • nadzór nad kosztami projektu,
  • nadzór nad montażem i uruchomieniem u klienta,
  • stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po zakończeniu projektu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość środowiska MS Office, AutoCAD 2D,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa,
  • dyspozycyjność, gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym,
  • szkolenia techniczne i produktowe,
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub bezpośrenio na adres

rekrutacja@rulandec.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o., , Tychy 43-100, , Ul.Podleska 51, NIP: 6462488619
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Projektu  , prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Tychy
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-02
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
534
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)