Twoje wsparcie w rekrutacji

Referendarz ds. badań laboratoryjnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-23

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych próbek produktów dostarczanych do badań pod kierunkiem naczelnika lub głównego specjalisty.
  • Sporządzanie projektów sprawozdań lub protokołów z przeprowadzonych badań laboratoryjnych.
  • Monitorowanie warunków środowiskowych w laboratorium.
  • Nadzorowanie i ewidencjonowanie wyposażenia technicznego laboratorium.
  • Wykonywanie czynności związanych z działaniami korygującymi i zapobiegawczymi.
  • Współpraca ze zlecającymi przeprowadzenie badań w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług laboratorium.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe w zakresie nauk ścisłych lub technicznych
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Wiedza specjalistyczna i umiejętność jej wykorzystania z zakresu wykonywania badań laboratoryjnych, sporządzania sprawozdań (raportów) z badań.
  • Znajomość języka angielskiego w sposób umożliwiający czytanie i rozumienie literatury przedmiotu.
  • Posiadanie kompetencji: rzetelność.
  • Posiadanie kompetencji: współpraca
  • Posiadanie kompetencji: komunikacja
  • Posiadanie kompetencji: organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Posiadanie kompetencji: myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Zawód:
Urzędnik
Miejsce pracy:
Bydgoszcz
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-08-01
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
144
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Referent ds. budowlanych

Zawód: urzędnik Rodzaj: praca stała
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu
Inowrocław
2019-09-10

Referent ds. całokształtu prac związanych z pracowniczymi przydziałami mobilizacyjnymi,całokształtu

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Inowrocławiu
Inowrocław
2019-09-06

Wizytator

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Toruń
2019-09-11

STANOWISKO DS. ROZLICZEŃ R8/2883-542/19

Zawód: urzędnik Rodzaj: umowa o pracę
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W TORUNIU
od 2500 zł
UoP brutto/m-c
Włocławek
2019-09-03
od 2500 zł