Twoje wsparcie w rekrutacji

Laborant Procesu (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-28

W PPG każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem i dostarczaniem farb, powłok i produktów specjalistycznych, którym nasi klienci ufają już od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności pozwalamy im sprostać nawet największym wyzwaniom przed jakimi stają. Współpracujemy ściśle, aby znaleźć najlepsze rozwiązania. Nasza siedziba główna mieści się w Pittsburghu, a zakłady i centra innowacji zlokalizowane są w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów z branż: budowlanej, produktów konsumenckich, przemysłowej i transportowej. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę i śledź PPG na LinkedIn.

Zakres obowiązków:

Twoje wyzwania:

  • Preparacja próbek laboratoryjnych zgodnie z ustalonym planem działań prac laboratorium procesowego
  • Kontrola podstawowych parametrów jakościowych wykonanych próbek laboratoryjnych i produkcyjnych
  • Analiza otrzymanych danych oraz sporządzanie raportów z wykonanych prac
  • Zbieranie danych procesowych z aktualnie prowadzonych procesów produkcji w celu ich dalszej analizy i optymalizacji
  • Współpraca z technologami w celu optymalizacji procesów produkcji farb ciekłych oraz linii produkcyjnych
  • Śledzenie, analiza optymalizowanych procesów oraz nowo wdrażanych wyrobów na wydziale produkcyjnym
  • Udział w procesie rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych na wydziałach

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe chemiczne
  • Gotowość do pracy w systemie 2 - i 3-zmianowym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz umiejętności interpersonalne
  • Chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub znajomość procesu produkcji farb ciekłych będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bezpośrednie zatrudnienie w  oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
Zawód:
Laborant
Miejsce pracy:
Cieszyn
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-14
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-28
Liczba odsłon ogłoszenia:
825
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Randstad Polska Sp. z o.o.

syropiarz

Zawód: laborant Rodzaj: praca tymczasowa
Bielsko-Biała
2019-12-04

INSPEKTOR POMIAROWIEC

Zawód: laborant Rodzaj: umowa o pracę
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWE "BIELASZKA"
2250-3600 zł
UoP brutto/m-c