Twoje wsparcie w rekrutacji
PODGLĄD NIEAKTYWNEGO/NIEOPŁACONEGO OGŁOSZENIA

Konsultant/ka I linii wsparcia IT ( IT Helpdesk Consultant)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-29

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu, laboratoria oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia blisko 6 tys. osób.

Spółka STRABAG BRVZ  należy do Koncernu STRABAG SE i jest odpowiedzialna  za obsługę w obszarze finansowym, personalnym, zarządzania nieruchomościami i informatycznym. Obecnie poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rejestracja telefonicznych oraz elektronicznych zgłoszeń incydentów oraz zamówień w zakresie IT
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego oraz technicznego w przypadku telefonicznych zamówień na sprzęt i aplikacje IT
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów użytkowników
  • Współredagowanie informacji dotyczących działu IT w intranecie
  • Współtworzenie procedur i bazy wiedzy
  • Aktywna współpraca z innymi działami w obrębie organizacji

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności w zakresie komunikacji z klientem wewnętrznym:
  • Jednoznaczność komunikowania
  • Umiejętność przekazywania informacji
  • Umiejętność prowadzenia dialogu
  • Wysoka jakość relacji z użytkownikie
  • Umiejętność rozwiązywania sytuacji trudnych emocjonalnie w kontakcie z użytkownikie
  • Umiejętność diagnozy i analizy zgłaszanego problem
  • Umiejętność pracy pod presją czas
  • Umiejętność pracy w zespol
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu sprzętu komputerowego, telefonii oraz aplikacji biurowyc
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę,
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu,
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki,
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia,
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurowcu - nie open space,
  • Miejsce parkingowe,
  • Ułatwienia w dojeździe z Warszawy do siedziby firmy w Pruszkowie,
  • Krótszy dzień pracy w piątek.
Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Pruszków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-23
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-29
Liczba odsłon ogłoszenia:

Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSULTANT, WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH K/M

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
3500-4500 zł
UoP brutto/m-c
Warszawa
2019-09-20

Konsultant

Zawód: konsultant Rodzaj: praca stała
Główny Urząd Statystyczny w Warszawie
Warszawa
2019-09-09

Konsultant

Warszawa
2019-09-10

Konsultant

Warszawa
2019-09-12

SPECJALISTA DO SPRAW WYNAJMU

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa na okres próbny
INTER BEST 97 POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
od 3300 zł
Warszawa
2019-08-06
od 3300 zł

KONSULTANT - SPRZEDAWCA

od 2300 zł
Otwock
2019-09-17
od 2300 zł

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ELBIT w Warszawie
od 2250 zł
Ciechanów
2019-06-25
od 2250 zł