Twoje wsparcie w rekrutacji

Trener Personalny

Fitness World Dania i Polska

W 2005 roku otworzyliśmy nasze pierwsze centrum fitness w Gasværksvej w Kopenhadze, aby rzucić wyzwanie duńskiemu rynkowi fitness atrakcyjna cena, jakością, wydajnością i możliwością wyboru. Fitness World, jako pierwszy wyeliminował długi sześciomiesięczny okres umów członkowskich, który był standardem w Danii. Szybko okazało się, ze model ten coraz bardziej stawał się popularny wśród Duńczyków. Wynikiem tego była niezwykła ekspansja Klubów fitness w kraju. Dzisiaj, ponad 10 lat później, mamy ponad 150 centrów w Danii i zatrudniamy 3500 Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Dietetyków i Opiekunów Klubowiczów. Wszyscy oni dbają o to, aby prawie pól miliona Duńczyków mogło trenować i ćwiczyć każdego dnia. Dostępność tak wielu Klubów jest niewątpliwie jednym z głównych powodów, dla których Fitness World dziś jest najbardziej popularna siecią fitness w Danii. Dogodne położenie Klubów w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy pozwala nam oferować znacznie szersza ofertę, daleko idące udogodnienia i znacznie więcej korzyści członkowskich niż konkurencja.

Od 2015 roku jesteśmy znaczącym graczem na rynku polskim. Posiadamy 15 atrakcyjnych klubów na terenie 3 województw i apetyt na znacznie więcej. Nasza profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają zżycie tysięcy ludzi. Zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge” to nasze wartości. Gwarantujemy treningi w dobrej cenie i skandynawskiej atmosferze. Dzięki temu nasi Klubowicze czują się z nami naprawdę dobrze.

Obecnie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Połącz pracę z pasją i dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Pracując z nami będziesz:

  • animował/a Klubowiczów do aktywnego stylu życia,
  • prowadził/a treningi personalne na najwyższym poziomie, budował/a trwałe relacje z Klubowiczami, opiekował/a się Klubowiczem na terenie siłowni, dbał/a o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, doradzał/a im w zakresie obsługi maszyn i usług, udzielał/a informacji o karnetach, promocjach, produktach, zajęciach, był pomocny/a w układaniu planów dietetycznych,
  • wspierał/a zespół w działaniach operacyjnych Klubu,
  • dbał/a o świetną współpracę i komunikację między Tobą a wszystkimi członkami zespołu,
  • miał/a wpływ na komunikację w mediach społecznościowych,
  • brał/a udział w eventach i konkursach dla Klubowiczów tworząc społeczność lokalną, promujących klub oraz zdrowy tryb życia,
  • dbał/a o świetną współpracę i komunikację między Tobą a wszystkimi członkami zespołu.

Wymagania:

Jeśli:

  • sport jest Twoją pasją,
  • lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych/trenera personalnego,
  • znasz plany dietetyczne lub interesujesz się dietetyką, suplementacją,
  • posiadasz doświadczenie w pracy instruktora/trenera,
  • cechują Cię wysoka kultura osobista oraz profesjonalne zachowanie wobec klientów,
  • potrafisz motywować do zdrowego stylu życia,
  • lubisz osiągać założone przez siebie cele,
  • chcesz rozwijać się w branży nastawionej na czerpanie przyjemności z życia,

CZEKAMY NA CIEBIE!

Firma oferuje:

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w branży fitness, zwycięzcy w kategorii Najlepszy Klub Fitness w Polsce w raporcie OC&C Fundex 2019,
  • skandynawską kulturę pracy,
  • bycie częścią zespołu pełnego pasji,
  • wsparcie zespołu w sprzedaży i w trudnych sytuacjach,
  • docenienie Twojego wkładu w rozwój firmy,
  • czas pracy dostosowywany do Twoich potrzeb i możliwości zespołu,
  • darmową siłownię w miejscu pracy, miejsce na chillout z kawą i herbatą w kilkunastu smakach oraz darmowe członkostwo we wszystkich naszych klubach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników Twojej pracy.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Fitness World Sp. z o.o. , Grabiszyńska 269 , 53-234 Wrocław, NIP: 6912483942
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)"

Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-08-26
Oferta wygasa w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
475
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)