Twoje wsparcie w rekrutacji

Trener Personalny

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-09-12

Fitness World Dania i Polska

W 2005 roku otworzyliśmy nasze pierwsze centrum fitness w Gasværksvej w Kopenhadze, aby rzucić wyzwanie duńskiemu rynkowi fitness atrakcyjna cena, jakością, wydajnością i możliwością wyboru. Fitness World, jako pierwszy wyeliminował długi sześciomiesięczny okres umów członkowskich, który był standardem w Danii. Szybko okazało się, ze model ten coraz bardziej stawał się popularny wśród Duńczyków. Wynikiem tego była niezwykła ekspansja Klubów fitness w kraju. Dzisiaj, ponad 10 lat później, mamy ponad 150 centrów w Danii i zatrudniamy 3500 Instruktorów Fitness, Trenerów Personalnych, Dietetyków i Opiekunów Klubowiczów. Wszyscy oni dbają o to, aby prawie pól miliona Duńczyków mogło trenować i ćwiczyć każdego dnia. Dostępność tak wielu Klubów jest niewątpliwie jednym z głównych powodów, dla których Fitness World dziś jest najbardziej popularna siecią fitness w Danii. Dogodne położenie Klubów w pobliżu miejsca zamieszkania lub pracy pozwala nam oferować znacznie szersza ofertę, daleko idące udogodnienia i znacznie więcej korzyści członkowskich niż konkurencja.

Od 2015 roku jesteśmy znaczącym graczem na rynku polskim. Posiadamy 15 atrakcyjnych klubów na terenie 3 województw i apetyt na znacznie więcej. Nasza profesjonalna kadra trenerska prowadzi innowacyjne formy zajęć grupowych i indywidualnych, które każdego dnia zmieniają zżycie tysięcy ludzi. Zdrowie dla wszystkich, najwyższa jakość, ekologia oraz duńska filozofia szczęścia „hygge” to nasze wartości. Gwarantujemy treningi w dobrej cenie i skandynawskiej atmosferze. Dzięki temu nasi Klubowicze czują się z nami naprawdę dobrze.

Obecnie poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Połącz pracę z pasją i dołącz do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

Pracując z nami będziesz:

  • animował/a Klubowiczów do aktywnego stylu życia,
  • prowadził/a treningi personalne na najwyższym poziomie, budował/a trwałe relacje z Klubowiczami, opiekował/a się Klubowiczem na terenie siłowni, dbał/a o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, doradzał/a im w zakresie obsługi maszyn i usług, udzielał/a informacji o karnetach, promocjach, produktach, zajęciach, był pomocny/a w układaniu planów dietetycznych,
  • wspierał/a zespół w działaniach operacyjnych Klubu,
  • dbał/a o świetną współpracę i komunikację między Tobą a wszystkimi członkami zespołu,
  • miał/a wpływ na komunikację w mediach społecznościowych,
  • brał/a udział w eventach i konkursach dla Klubowiczów tworząc społeczność lokalną, promujących klub oraz zdrowy tryb życia,
  • dbał/a o świetną współpracę i komunikację między Tobą a wszystkimi członkami zespołu.

Wymagania:

Jeśli:

  • sport jest Twoją pasją,
  • lubisz ludzi i łatwo nawiązujesz kontakty,
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora ćwiczeń siłowych/trenera personalnego,
  • znasz plany dietetyczne lub interesujesz się dietetyką, suplementacją,
  • posiadasz doświadczenie w pracy instruktora/trenera,
  • cechują Cię wysoka kultura osobista oraz profesjonalne zachowanie wobec klientów,
  • potrafisz motywować do zdrowego stylu życia,
  • lubisz osiągać założone przez siebie cele,
  • chcesz rozwijać się w branży nastawionej na czerpanie przyjemności z życia,

CZEKAMY NA CIEBIE!

Firma oferuje:

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • pracę w profesjonalnym środowisku w branży fitness, zwycięzcy w kategorii Najlepszy Klub Fitness w Polsce w raporcie OC&C Fundex 2019,
  • skandynawską kulturę pracy,
  • bycie częścią zespołu pełnego pasji,
  • wsparcie zespołu w sprzedaży i w trudnych sytuacjach,
  • docenienie Twojego wkładu w rozwój firmy,
  • czas pracy dostosowywany do Twoich potrzeb i możliwości zespołu,
  • darmową siłownię w miejscu pracy, miejsce na chillout z kawą i herbatą w kilkunastu smakach oraz darmowe członkostwo we wszystkich naszych klubach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników Twojej pracy.
Zawód:
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-09-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-09-12
Liczba odsłon ogłoszenia:
980
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FITNOVA Bernadetta Porada

TRENERA FITNESS I EKSPERTA DO SPRAW ŻYWIENIA

Zawód: trener personalny Rodzaj: umowa zlecenia
Kraków
2019-12-06