Twoje wsparcie w rekrutacji

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-24

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa z sukcesem na gliwickim rynku od kilku lat.

Stawiamy sobie za cel wspieranie pracodawców w rekrutacji pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe różnego szczebla.

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym, to jest wynajmie pracowników pod kątem konkretnych projektów i na określone terminy oraz pozyskiwaniem wyselekcjonowanych kandydatów, którzy docelowo znajdują zatrudnienie w strukturach organizacyjnych klientów.

Certyfikat Agencji w KRAZ 10301

W związku z uruchomieniem nowego projektu, dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy Pracownika ds. Rozliczeń tj. na stanowisko:

Rodzaj pracy: tymczasowa umowa o pracę na od zaraz do 31.12.2019r. z możliwością przedłużenia.

miejsce: Kraków - os. Zgody

Zakres obowiązków:

- wprowadzanie danych do systemu komputerowego,

- realizacja procesów rozliczania i korygowania rozliczeń,

- obsługa cenników,

- obsługa korespondencji z klientami,

- wprowadzanie danych do EXCELa,

- wystawianie dokumentów i itp.,

- skanowanie, rejestracja, dekretacja korespondencji oraz obsługa systemu obiegu dokumentów,

- pozostałe czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,

- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,

- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi.

- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,

- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Firma oferuje:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,

- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,

- wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna,

- praca biurowa nie związana z telemarketingiem!

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49/4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301

Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
719
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Done Deliveries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Młodszy specjalista ds. kontaktu z przewoźnikami

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: umowa o pracę
Andrychów
2019-11-13
P.H.U. GAMAX Dorota Zając

PRACA BIUROWA

Zawód: pracownik administracyjno - biurowy Rodzaj: praca stała
2770-4500 zł
UoP brutto/m-c
Bielsko-Biała
2019-11-14
PROFI CREDIT Polska S.A.

Pracownik ds. Postępowania Sądowego

POLECANA
2019-11-12 POLECANA

Pracownik ds. Sieci Windykacyjnej

POLECANA
2019-11-08 POLECANA
FCA Services

Pracownik administracyjny z językiem francuskim

FCA Services profil firmy
2019-11-08
SalesHR

Pracownik biurowy z językiem niemiecki B1-C1

SalesHR
SalesHR
4000-5000 zł

POLECANA
Katowice
2019-11-05 POLECANA
Prosperplast 1 Sp. z o.o.

Pracownik administracyjno- biurowy