Twoje wsparcie w rekrutacji

Elektromechanik, automatyk w dziele utrzymania ruchu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-24

Firma z wieloletnim doświadczeniem z zakresu produkcji napojów.

Zakres obowiązków:

- zapewnienie ciągłości ruchu urządzeń produkcji oraz ich naprawy

- udoskonalanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

- wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń

- czynne branie udziału w procesie produkcyjnym

- realizacje zleceń technicznych od innych działów

Wymagania:

- osoby rzetelnej, odpowiedzialnej, punktualnej oraz dyspozycyjnej

- osoby z preferencjami do pracy w zespole

- posiadającej wykształcenie techniczne (kierunek: elektromechanik, automatyk, elektryk)

- mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w/w dziedzinach

- mile widziane uprawnienia SEP do 1 kv

Firma oferuje:

- stałą, stabilną pracę na umowę o pracę na pełny etat

- bardzo atrakcyjne warunki płacowe+ premie

- pracę zmianową ( system: 6-14 , 14-22 , 22-6)

- pracę na najnowszych liniach produkcyjnych

- jasne zasady wynagradzania

- pracę w zgranym zespole opartym na wzajemnym szacunku i zrozumieniu

Zawód:
Elektromechanik
Miejsce pracy:
Krynica-Zdrój
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-10
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-24
Liczba odsłon ogłoszenia:
494
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

Zawód: elektromechanik Rodzaj: umowa na okres próbny
Newag S.A.
od 2700 zł
UoP brutto/m-c
Nowy Sącz
2019-09-20
od 2700 zł

ELEKTROMECHANIK (O)

TARLAND Zygadło i S-ka Spółka Jawna