Twoje wsparcie w rekrutacji

Tester oprogramowania

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-23

Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta ponad 170 firm farmaceutycznych. Naszą przestrzeń tworzy ponad 140 osób w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach. Poza pracą uwielbiamy angażować się w inicjatywy społeczne wyrażające nasze wartości, m.in. Bieg Miśków, Poland Business Run, Misja Mustang, Szlachetna Paczka i wiele innych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie przypadków testowych i ich późniejsza automatyzacja
  • Przeprowadzanie testów manualnych i raportowanie ich wyników
  • Ścisła współpraca z zespołem programistycznym

Wymagania:

  • Minimum roczne, praktyczne doświadczenia w testowaniu aplikacji www
  • Umiejętność pisania scenariuszy oraz przypadków testowych
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Spostrzegawczość i dociekliwość
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Umiejętność automatyzacji testów (Behat, Selenium)
  • Doświadczenie w testowaniu usług sieciowych (najlepiej REST)
  • Znajomość SQLa wiedza z zakresu UX
  • Znajomość narzędzi Git, Jenkins
  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUM-owych
  • Certyfikat ISTQB

Firma oferuje:

  • Benefity: urlop urodzinowy, bonusowe dni wolne, karta Multisport, opieka medyczna, nowe technologie, system motywacyjny, wyjazdy integracyjne, świeżo mielona kawa, budżet szkoleniowy, parking rowerowy
  • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
  • Umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Elastyczne godziny pracy
Zawód:
Tester
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-09
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-23
Liczba odsłon ogłoszenia:
807
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)