Twoje wsparcie w rekrutacji

Ekspert ds. Cash Management

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-08

Ogłoszenie na stanowisko Ekspert ds. Cash Management - Alior Bank S. A.
Stanowisko:Ekspert ds. Cash Management

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • aktywnym udziale w spotkaniach z Klientami, jako wsparcie sprzedażowe w zakresie produktów Cash Management,
  • analizie portfela Klienta Biznesowego pod kątem x-sell dla produktów Cash Management,
  • realizacji kampanii CRM skierowanych do określonych grup docelowych,
  • wsparciu w przygotowaniu oferty produktowej i cenowej w procesie akwizycji nowych produktów lub x-sell obecnego Klienta Banku,
  • strukturyzowaniu oferty produktowej Klientów w zakresie optymalizacji przepływów środków finansowych (obsługa gotówkowa, płatności masowe, rachunki bieżące/pomocnicze/płacowe, karty płatnicze, bankowość elektroniczna, usługi dodatkowe),
  • bieżącym monitoringu aktywności klientów w zakresie produktów i usług bankowości transakcyjnej,
  • wsparciu Bankierów w procesowaniu i przygotowaniu umów produktów CM,
  • szkoleniu Bankierów w zakresie produktów Cash Management oraz pozostałych produktów transakcyjnych,
  • bieżącej współpracy z Bankierami Klientów z segmentów Małych i Średnich Firm oraz Klientów Korporacyjnych.

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada min. 2 lata doświadczenia w zakresie oferowania produktów Cash Management lub pracy w jednostce sprzedażowej,
  • ma wysoko rozwinięte umiejętność prezentacji, sprzedaży i negocjacji,
  • jest gotowa do pracy mobilnej i wykazuje chęci do angażowania się w projekty sprzedażowe.

Co oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i kwartalny system premiowy,
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach Banku,
  • bogaty pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.).
Zawód:
Specjalista ds. finansów
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-09
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-08
Liczba odsłon ogłoszenia:
625
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o.

Główny specjalista ds. księgowości

Zawód: specjalista ds. finansów Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Żywiec
2019-09-19 POLECANA
NVH POLAND sp. z o.o.

Finance Specialist

POLECANA
Bielsko-Biała