Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager ds. Inwestycji CVC

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-22

Ogłoszenie na stanowisko Manager ds. Inwestycji CVC - Alior Bank S. A.

www.aliorbank.pl/kariera

RBL_ działa na styku fintech i bankowości. To grupa specjalistów, powołana przez Alior Bank, których zadaniem jest eksperymentowanie z nowymi rozwiązaniami i rozwój doświadczeń klientów.

Stanowisko:Manager ds. Inwestycji CVC

Zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała na:

  • koordynowaniu analizy potencjału biznesowego projektów i przedstawianiu rekomendacji inwestycyjnych
  • pozyskiwaniu projektów inwestycyjnych poprzez udział w wydarzeniach branżowych, współpracę z partnerami
  • bieżącej współpracy w z jednostkami biznesowymi organizacji i wypracowywaniu modeli współpracy w ramach prowadzonych projektów i implementacji nowych technologii
  • prowadzeniu procesów due diligence oraz weryfikacji i koordynacji realizacji różnorodnych ekspertyz i analiz doradczych

Wymagania

Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada min. 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie Venture Capital, M&A lub doradztwa biznesowego – warunek konieczny
  • posługuje się biegle językiem angielskim (mile widziana znajomość innych języków obcych) – warunek konieczny
  • zna metody wyceny przedsiębiorstw i analizy sprawozdań finansowych
  • posiada umiejętności analityczne, pracy w zespole, dobrze organizuje pracę własną, wykazuje się inicjatywą i zaangażowaniem
  • ma doświadczenie w sporządzaniu raportów i opracowań analitycznych
  • zna zagadnienia z obszarów FinTech i InsurTech
  • ma wykształcenie wyższe, kierunkowe w obszarze finansów, ekonomii lub zarządzania

Co oferujemy

Możemy Ci zaoferować:

  • pracę przy ciekawych projektach innowacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • pracę w nowoczesnej przestrzeni w centrum miasta
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
306
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER / SPRZEDAWCA

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Maków Mazowiecki
2019-09-10
od 2250 zł