Twoje wsparcie w rekrutacji

International Business Development Specialist

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-22

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów gościnnych i płatnych. Firma współpracuje z ogromną bazą influencerów oraz wydawcami ponad 5000 portali. Naszymi klientami są największe agencje content marketingowe z Polski oraz Europy. W 2018 roku firma uruchomiła serwis działający w wielu językach.

Od 2014 tworzymy platformę (www.whitepress.pl) automatyzującą działania content marketingowe i SEO. Udowodniliśmy, że wypracowany przez nas model działania realizuje potrzeby wydawców oraz reklamodawców i dobrze zarabia. Od maja 2019 roku jesteśmy obecni na rynkach czeskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim. Chcemy rozszerzać nasze działania na kolejne rynki. Dlatego szukamy osoby, która uzupełni nasze zespoły.

Zakres obowiązków:

 Twoim zadaniem będzie:

  • realizacja wdrożonej strategii ekspansji,
  • negocjacje warunków współpracy z kluczowymi partnerami,
  • monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu,
  • motywacja, nadzór, zarządzenie pracą zespołów zagranicznych,
  • współpraca z zespołem produktowym i rozwój produktu.

Szukamy osoby, która w 100% zaangażuje się w projekt, zamieszkuje lub może zamieszkać w Bielsku-Białej lub w regionie.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży marketingu internetowego lub/i IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poparta doświadczeniem w pracy w tym języku),
  • doświadczenie w budowaniu zespołu/ zarządzaniu zespołem osób,
  • duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mocna motywacja do rozwoju,
  • doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Jeżeli dodatkowo:

  • brałaś(eś) udział w rozwoju, ekspansji firmy, produktu na rynki zagraniczne,
  • znasz rynki marketingu internetowego (szczególnie content marketingu, SEO) w Polsce lub/i za granicą,
  • masz relacje z agencjami marketingowymi/wydawcami na rynkach zagranicznych.

To pisz! Zrobimy prawie wszystko, żebyś był w naszym zespole.

Firma oferuje:

Nie jesteśmy korporacją, raczej startupem. A przynajmniej tak lubimy o sobie myśleć. Jesteśmy wybuchową mieszanką humanistów i ścisłowców, która od kilku lat potrafi się dobrze dogadać. Mamy parcie, ale nie na szkło. Za to Ty możesz mieć. Wymagamy, ale nie jesteśmy upierdliwi. Mieliśmy owoce w firmie zanim to było modne. Mamy też kartę multisport, ekspres do kawy i inne bajery. Jeśli bez czegoś nie będziesz mógł żyć, daj nam znać, załatwimy to. O ile będzie to legalne ;)

Oferujemy:

  • ogromną szansę na rozwój, realizację,
  • udział w dynamicznym przedsięwzięciu w najlepszym jego momencie,
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • pracę w zespole, który dowozi, motywuje, jest merytoryczny i kreatywny,
  • dużą samodzielność, brak zbędnej „papierologii", nastawienie na efekty,
  • utrzymanie work-life balance,
  • benefity, które sam wybierzesz,
  • bardzo, bardzo motywujące wynagrodzenie.

Rozliczenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/m-c
6000-9000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-07-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
1518
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Project Manager ze znajomością języka niemieckiego

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA