Twoje wsparcie w rekrutacji

International Business Development Specialist

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów gościnnych i płatnych. Firma współpracuje z ogromną bazą influencerów oraz wydawcami ponad 5000 portali. Naszymi klientami są największe agencje content marketingowe z Polski oraz Europy. W 2018 roku firma uruchomiła serwis działający w wielu językach.

Od 2014 tworzymy platformę (www.whitepress.pl) automatyzującą działania content marketingowe i SEO. Udowodniliśmy, że wypracowany przez nas model działania realizuje potrzeby wydawców oraz reklamodawców i dobrze zarabia. Od maja 2019 roku jesteśmy obecni na rynkach czeskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim. Chcemy rozszerzać nasze działania na kolejne rynki. Dlatego szukamy osoby, która uzupełni nasze zespoły.

Zakres obowiązków:

 Twoim zadaniem będzie:

  • realizacja wdrożonej strategii ekspansji,
  • negocjacje warunków współpracy z kluczowymi partnerami,
  • monitorowanie realizacji budżetu i harmonogramu projektu,
  • motywacja, nadzór, zarządzenie pracą zespołów zagranicznych,
  • współpraca z zespołem produktowym i rozwój produktu.

Szukamy osoby, która w 100% zaangażuje się w projekt, zamieszkuje lub może zamieszkać w Bielsku-Białej lub w regionie.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży marketingu internetowego lub/i IT,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poparta doświadczeniem w pracy w tym języku),
  • doświadczenie w budowaniu zespołu/ zarządzaniu zespołem osób,
  • duża samodzielność, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • mocna motywacja do rozwoju,
  • doświadczenia we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Jeżeli dodatkowo:

  • brałaś(eś) udział w rozwoju, ekspansji firmy, produktu na rynki zagraniczne,
  • znasz rynki marketingu internetowego (szczególnie content marketingu, SEO) w Polsce lub/i za granicą,
  • masz relacje z agencjami marketingowymi/wydawcami na rynkach zagranicznych.

To pisz! Zrobimy prawie wszystko, żebyś był w naszym zespole.

Firma oferuje:

Nie jesteśmy korporacją, raczej startupem. A przynajmniej tak lubimy o sobie myśleć. Jesteśmy wybuchową mieszanką humanistów i ścisłowców, która od kilku lat potrafi się dobrze dogadać. Mamy parcie, ale nie na szkło. Za to Ty możesz mieć. Wymagamy, ale nie jesteśmy upierdliwi. Mieliśmy owoce w firmie zanim to było modne. Mamy też kartę multisport, ekspres do kawy i inne bajery. Jeśli bez czegoś nie będziesz mógł żyć, daj nam znać, załatwimy to. O ile będzie to legalne ;)

Oferujemy:

  • ogromną szansę na rozwój, realizację,
  • udział w dynamicznym przedsięwzięciu w najlepszym jego momencie,
  • rzeczywisty wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • pracę w zespole, który dowozi, motywuje, jest merytoryczny i kreatywny,
  • dużą samodzielność, brak zbędnej „papierologii", nastawienie na efekty,
  • utrzymanie work-life balance,
  • benefity, które sam wybierzesz,
  • bardzo, bardzo motywujące wynagrodzenie.

Rozliczenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Jesteś zdecydowany - pisz/dzwoń do mnie:
Tomasz Domański
+48 535 650690
tomasz.domanski@whitepress.pl

lub skorzystaj z przycisku „Aplikuj" poniżej

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Project Manager
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
4000-6000 zł UoP brutto/m-c
6000-9000 zł B2B netto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-07-08
Oferta wygasa w dniu:
2019-07-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
1229
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RULAND Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Inżynier Projektu

Zawód: project manager Rodzaj: umowa o pracę
Tychy
2019-06-25