Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent Serwisu - Mitsubishi Japan Motors

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-22

#PozytywnieZaangażowani

Na pewno nas znasz.
Zmieniamy motoryzację.
Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie.
Dołącz do nas!

Grupa PGD to dynamicznie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej. Działamy na rynku od 1989 roku. Na przestrzeni 30 lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie sprzedaży samochodów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marek: Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Ford, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mitsubishi, Nissan, Opel, Seat, Suzuki, Volvo.

Obecnie do naszych struktur serwisowych Mitsubishi Japan Motors w Warszawie poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Asystent Serwisu Mitsubishi

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie i przyjmowanie samochodów do napraw, a także obsługa logistyczna pojazdów
  • Przyjmowanie zgłoszeń i definiowanie potrzeb klientów (mailowe i telefoniczne)
  • Prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac (tj. kompletowanie dokumentacji szkodowej, archiwizowanie zleceń serwisowych)
  • Współpraca z doradcami funkcjonującymi w punktach zewnętrznych
  • Współpraca z działem handlowym
  • Dbanie o park samochodów zastępczych (prowadzenie ewidencji przebiegu, dbanie czystość, obsługa techniczna)

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia m.in. średniego technicznego
  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy i eksploatacji pojazdów
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, ubezpieczeniowej lub likwidacji merytorycznej szkód)
  • Zainteresowania motoryzacją i chęci poszerzania swojej wiedzy w tym zakresie
  • Wysokiej motywacji i zaangażowania
  • Orientacji na rozwój (chęć do poszerzania wiedzy)
  • Prawo jazy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej grupie dealerskiej w Polsce
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu motoryzacji
  • Realną ścieżkę rozwoju wewnątrz własnych struktur biznesowych
  • Dofinansowany pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport)

A ponadto:

  • Żyjemy zdrowo! - cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Dofinansowujemy pomysły naszych Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Wspólnie wyjeżdżamy na integracje, organizujemy Mikołajki dla Dzieci i Wigilie pracownicze
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy

Zawód:
Asystent
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-08
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-22
Liczba odsłon ogłoszenia:
245
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ASYSTENT RODZINY

Zawód: asystent Rodzaj: inna
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W JASIEŃCU
od 4800 zł
UoP brutto/m-c
Jasieniec
2019-09-16
od 4800 zł

Zawód: asystent Rodzaj: umowa o pracę
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej