Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Raportów Ryzyka Kredytowego

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-19

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Raportów Ryzyka Kredytowego - Alior Bank S. A.
Stanowisko:Specjalista ds. Raportów Ryzyka Kredytowego

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku:

  • generuje dane o portfelu kredytowym
  • przygotowuje wyliczenia bieżących wskaźników (parametrów ryzyka), analizuje miesięczne zmiany w poziomie ryzyka, wyjaśnia przyczyny
  • przygotowuje okresowo slajdy prezentacji (miesięczne/ kwartalne)
  • przygotowuje pliki z danymi do raportów dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • przygotowuje projekcje zmian poziomu ryzyka
  • współpracuje z innymi osobami w ramach ustalania parametrów apetytu na ryzyko
  • dba o terminowość i dokładność przy realizacji zadań

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • jest studentem IV/V roku lub absolwentem jednego z kierunków: Ekonometria, Statystyka, Matematyka, Ekonomia, Finanse lub kierunku pokrewnego
  • ma wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • cechuje się dużą samodzielnością w działaniu oraz dbałością o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • potrafi wykorzystać język SQL w pracy z dużymi zbiorami danych - warunek konieczny
  • zna narzędzia MS Office – w szczególności MS Power Point i potrafi przygotowywać prezentacje biznesowe - warunek konieczny

Co oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, sekcje sportowe, itp.)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
Zawód:
Specjalista ds. analizy i statystyki
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
271
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)