Twoje wsparcie w rekrutacji

Recepcjonistka/Recepcjonista

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-18

Właścicielem marki InPost jest Grupa Integer - lider w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych w Polsce. Posiadamy liczącą 5000 urządzeń międzynarodową sieć Paczkomatów w Polsce oraz zagranicą. Obecnie Grupa Integer jest częścią Advent International, jednego z największych funduszy private equity na świecie. Dzięki wsparciu inwestora oraz przy wykorzystywaniu przewag technologicznych i świetnej kadrze pracowników możemy cieszyć się pozycją lidera na polskim rynku.

Obecnie w InPost skupiamy się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla Klientów sklepów internetowych.

Nasz cel? Sprawić, że będziemy partnerem logistycznym dla wszystkich sklepów internetowych w Polsce.

Do naszego oddziału w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty, która będzie chciała wspierać biuro w codziennych zadaniach i jednocześnie wspólnie budować pozycję jednej z największych firm logistycznych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • przyjmowanie i obsługa gości, w tym rezerwacja sal konferencyjnych,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • organizacja spotkań (materiały, catering itp.),
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura,
  • dbałość o nienaganny wygląd recepcji oraz sal konferencyjnych,
  • pomoc w organizacji podróży służbowych tj. rezerwacja biletów lotniczych, hoteli itp.
  • wsparcie Office Managera w bieżących zadaniach.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1/B2),
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista.

Firma oferuje:

  • partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością,
  • stabilną pracę w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych,
  • możliwość korzystania z benefitów takich jak karta Multisport i opieka medyczna,
  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych jak np. Dzień Dziecka czy Dzień Kuriera.
Zawód:
Pracownik administracyjno - biurowy
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
240
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)