Twoje wsparcie w rekrutacji

Manager procesów alokacji i zatowarowania

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-17

TXM S.A. to największa polska sieć dyskontów, posiadająca blisko 350 sklepów w Polsce oraz nowoczesny sklep online.

Oferta TXM S.A. to głównie modne ubrania w atrakcyjnej cenie dla całej rodziny oraz artykuły wyposażenia wnętrz.

Zakres obowiązków:

  • analiza sprzedaży i zatowarowania w kanałach dystrybucji pod kątem dopasowania zatowarowania do struktury sklepów i magazynów w celu maksymalizacji sprzedaży,
  • przygotowywanie zestawień dla zarządu w zakresie zatowarowania sklepów i magazynów,
  • zarządzanie zespołem specjalistów w celu optymalnej alokacji towarów,
  • analiza towarów wyprzedażowych w kanałach sprzedaży w celu optymalizacji  procesów wyprzedażowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość Excela, mile widziany SQL,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość zasad rachunkowości i analizy wskaźnikowej,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system wynagrodzenia połączony z systemem motywacyjnym,
  • rabat pracowniczy,
  • ambitna praca na samodzielnym stanowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania interesujących doświadczeń,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Andrychów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
539
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k.

Area Export Manager - Europe

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. wizytówka

POLECANA
Wilamowice
2019-10-01 POLECANA
SalesHR

Brand Manager (marki sportowe)

SalesHR