Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. rozliczeń złomu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-17

Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 8 krajach w USA, Europie, Australii i Azji.  CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Obecnie poszukujemy zmotywowanych i dynamicznych kandydatów do pracy na stanowisku Specjalista ds. rozliczeń złomu na Wydziale Biuro Zakupu Złomu CMC Poland Sp. z o.o. w Zawierciu.

Zakres obowiązków:

  • Potwierdzanie dostaw złomu
  • Prowadzenie ilościowego i wartościowego rozliczania złomu
  • Wprowadzanie danych nt. dostaw złomu do aplikacji systemowej
  • Kontrola zgodności danych w raportach, FV, Pz i dowodach dostawy
  • Przygotowywanie i prowadzenie rejestru zamówień i umów
  • Przygotowanie analiz dostaw złomu
  • Przygotowywanie zamówienia na dostawy  złomu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Biegła znajomość i obsługa aplikacji MS Office
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, bony dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • praca od zaraz
  • godziny pracy: 8-16
Zawód:
Specjalista/Mistrz
Miejsce pracy:
Zawiercie
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
628
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Talent Partners

Specjalista ds. REACH

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: praca stała
Łódź
2019-07-08

MISTRZ PRODUKCJI

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
3000-4000 zł
UoP brutto/m-c
Ełk
2019-07-05

MISTRZ PRODUKCJI W PRZEMYŚLE ELEKTROMASZYNOWYM - MISTRZ SPAWALNI

Zawód: specjalista/mistrz Rodzaj: umowa na okres próbny
PRONAR Sp. z o.o.
od 4700 zł
Siemiatycze
2019-06-18
od 4700 zł

Fabryka Maszyn Rolniczych ,,Meprozet" Sp. zo.o.
od 2800 zł
Międzyrzec Podlaski
2019-05-17
od 2800 zł