Twoje wsparcie w rekrutacji

Asystent projektanta w specjalności mostowej

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-08-01

ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie to firma działająca na rynku od roku 2006, mająca siedzibę i biuro w Krakowie. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno szeroko pojęte usługi projektowe jak i usługi konsultingowe. W zakresie usług projektowych biuro zajmuje się branżą mostową, drogową i kolejową, jako głównym obszarem działalności. Usługi konsultingowe obejmują głównie obsługę firm wykonawczych biorących udział w procesie budowlanym.

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie kompletnych dokumentacji projektowych obiektów mostowych dla Inwestorów i Wykonawców, w tym prace inżynierskie (wykonywane obliczeń oraz rysunków technicznych) jak i formalno prawne (uzyskiwanie uzgodnień i decyzji, w tym pozwoleń na budowę)

- Udział w procesie inwestycyjnym na etapie realizacji zadań (projekty rusztowań i konstrukcji wsporczych, projekty technologiczne wykonywane na budowę)

- Samodzielna koordynacja projektów

Wymagania:

- Biegła znajomość BESTCAD

- Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu (praca w mostowym biurze projektowym)

- Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem mostów, zwłaszcza obiektów kolejowych

- Znajmość programów inzynierskich (AutoCAD, BestCAD, RM WIN, MAthCAD)

Firma oferuje:

- udział w ciekawych projektach

- szansę zdobycia/rozwinięcia doświadczenia zawodowego

- przyjazną atmosferę pracy

- wynagrodzenie adekwatne do kompetencj

- możliwość zdobycia uprawnień

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-07-02
Oferta wygasła w dniu:
2019-08-01
Liczba odsłon ogłoszenia:
999
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ATEPAA

Projektant mebli

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę
ATEPAA
ATEPAA

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-11-12 POLECANA
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Projektant - ekskluzywny salon meblowy

Zawód: projektant Rodzaj: praca stała
2019-10-31
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREWMAX Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy Spółka Jawna

Asystent projektanta branży KONSTRUKCYJNO-BUDOWLANEJ

Gliwice
2019-11-12

PROJEKTANTKA KONFEKCJI DAMSKIEJ

Zawód: projektant Rodzaj: umowa na okres próbny
"KATI STUDIO" Ekskluzywna Konfekcja Katarzyna Arustamian
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Sosnowiec
2019-10-16
od 2250 zł