Twoje wsparcie w rekrutacji

Opiekun Klienta Biznesowego HR - Koordynator

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-26

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy specjalistów, dla których budowanie relacji z klientem to nie tylko praca, ale również plan na przyszłość. Stanowisko pozwala z jednej strony przyswajać oraz wykorzystywać wiedzę merytoryczną z zakresu kadr i płac, a z drugiej strony rozwijać się w budowaniu relacji z Klientem, szeroko rozumianej współpracy i działaniach koordynujących.

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie usług kadrowo-płacowych dla danego Klienta lub grupy Klientów ADP,
  • prowadzenie analiz w obszarze kadrowo-płacowym, ZUS oraz czasu pracy,
  • wsparcie przy naliczaniu płac i weryfikacja wyników z Klientem,
  • przygotowanie dokumentacji (specyfikacji dla nowych rozwiązań, instrukcji dla użytkownika oraz innych dokumentów dotyczących realizowanych procesów) we współpracy z innymi działami firmy,
  • wprowadzanie uzgodnionych zmian w parametrach płacowych lub w bazie danych Klienta (m.in. zakładanie nowych składników płacowych, tworzenie nowych raportów),
  • weryfikacja funkcjonalności aplikacji kadrowo-płacowej i testowanie nowych rozwiązań, budowanie partnerskich relacji, rozwiązywanie problemów i stała troska o wysoki poziom jakości realizowanych usług,
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • wiedzy merytorycznej zakresu zagadnień kadrowo-płacowych oraz chęci jej rozwijania,
  • gotowości do budowania relacji biznesowych z Klientem,
  • bardzo dobrej organizacji zadań i umiejętności zarządzania czasem,
  • swobody w pracy z pakietem Office (w szczególności program Excel),
  • umiejętności pracy pod presją czasu gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz gotowość do jego codziennego używania
  • zaangażowania, komunikatywności i umiejętności współpracy.

            Firma oferuje:

            • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
            • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy,
            • pełną wyzwań pracę oraz możliwość ciągłego rozwoju,
            • stałe wsparcie doświadczonego zespołu oraz pakiet szkoleń wewnętrznych,
            • opieka mentora podczas okresu wdrożenia,
            • benefity i świadczenia pracownicze (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą, owoce w biurze, karta Multisport).

            Informujemy, że będziemy się kontaktować z wybranymi kandydatami.

            Zawód:
            Specjalista ds. kadr i płac
            Miejsce pracy:
            Warszawa
            Forma zatrudnienia:
            umowa o pracę
            Oferta dodana w dniu:
            2019-07-02
            Oferta wygasła w dniu:
            2019-07-26
            Liczba odsłon ogłoszenia:
            439
            Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

            (klauzula informacyjna)

            Lista podobnych ofert pracy

            SPECJALISTA DO SPRAW KADR - STAŻ RPO III

            Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: inna
            kontakt przez PUP
            od 1033 zł
            UoP brutto/m-c
            Ząbki
            2019-10-29
            od 1033 zł

            SPECJALISTA DO SPRAW KADR ( 532 J)

            Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
            Szkoła Podstawowa nr 1 im. Olafa Palmego
            od 1400 zł
            Józefów
            2019-10-24
            od 1400 zł

            SPECJALISTA DO SPRAW KADR

            "ARCHE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
            od 4000 zł
            Łochów
            2019-11-15
            od 4000 zł

            REFERENT D/S PŁAC

            Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im.Mikołaja Kopernika w Siedlcach
            od 2600 zł
            Siedlce
            2019-10-29
            od 2600 zł