Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Windykacji

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-25

Jesteśmy

firmą świadczącą oraz pośredniczącą w organizacji profesjonalnej pomocy prawnej.

Działamy

szybko. Poradę prawną możesz uzyskać nawet w kilka minut po opłaceniu usługi.

Ceny

usług są atrakcyjne i adekwatne do realnego nakładu pracy naszych prawników.

Pomagamy

w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, pracowniczych i innych.

Pracujemy

z najlepszymi. Nasze usługi realizują doświadczeni i profesjonalni prawnicy.

Poufność

dotyczy wszystkich przekazanych naszym prawnikom danych i informacji.

Galeria Prawna jest prężnie rozwijającą się firmą z branży usług prawno - finansowych, dla której największą wartością są pracownicy. Aktualnie rozbudowujmy dział windykacji i poszukujemy nowych pracowników.

Zakres obowiązków:

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • telefoniczne negocjacje warunków spłat zobowiązań finansowych
  • monitorowanie ustalonych terminów płatności
  • efektywne zarządzanie powierzonym portfelem
  • realizacja założonych celów biznesowych
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania:

Jeśli posiadasz poniższe cechy to szukamy właśnie Ciebie:

  • masz zdolności negocjacyjne
  • myślisz analitycznie
  • jesteś osobą asertywną i otwartą
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną i dokładną
  • jesteś osobą zdeterminowaną i zaangażowaną
  • jesteś osobą nastawioną na cel i realizację wyników
  • znasz obsługę komputera i pakietu Office

A jeśli dodatkowo masz doświadczenie w windykacji lub jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń w obszarze zarządzania wierzytelnościami to nie zwlekaj i wyślij do nas swoją aplikację!

Firma oferuje:

Możemy Ci zaoferować:

  • świetną lokalizację w centrum Warszawy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy.
Zawód:
Windykator
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-06-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
327
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ADMINISTRATOR DOKUMENTÓW I WINDYKATOR

Zawód: windykator Rodzaj: umowa na okres próbny
Zone Logistics Jakub Kopacz
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Legionowo
2019-09-11
od 2250 zł