Twoje wsparcie w rekrutacji

Programista .NET/Projektant

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-25

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży finansowej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby, która przy współpracy z działem projektowym, będzie tworzyć użyteczne aplikacje finansowe dla użytkowników banku:

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie aplikacji w technologii .NET,
  • Współpracę z zespołem projektowym,
  • Zapewnienie najwyższej jakości projektowanych rozwiązań.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu aplikacji wielowarstwowych,
  • Bardzo dobra znajomość technologii ASP.NET, MVC, WCF oraz TSQL(MS SQL Server 2012 i wyższe),
  • Znajomość technologii Microsoft .NET(C#)
  • Znajomość metodyki UML,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność i chęć do pracy w zespole,
  • Doświadczenie pracy w instytucjach finansowych będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji przy realizacji ambitnych projektów,
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dużą samodzielność działania w środowisku nowoczesnych technologii i najnowszych rozwiązań stosowanych w informatyce bankowej.
Zawód:
Programista
Miejsce pracy:
Wrocław
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-11
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-25
Liczba odsłon ogłoszenia:
304
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)