Twoje wsparcie w rekrutacji

MANAGER PRODUKTU

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX,  bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie grupy nowych produktów w branży oświetleniowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami w kraju i zagranicą,
  • przygotowywanie ofert  i wsparcie techniczne Klienta.

Wymagania:

  •   wykształcenie wyższe techniczne (elektronika/elektryka),
  •   znajomość rynku urządzeń elektrotechnicznych (oświetlenia),
  •   znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. rosyjskiego,
  •   doświadczenie na stanowisku handlowym,
  •   komunikatywność i dyspozycyjność,
  •   umiejętność pracy w zespole.

Umiejętności:

  •   znajomość obsługi programu MS Office, CRM,
  •   posiadanie prawa jazdy KAT „B”,
  •   umiejętność planowania i organizowania swoich działań,
  •   chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych.

Firma oferuje:

  •   stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  •   możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  •   atrakcyjne wynagrodzenie,
  •   zatrudnienie na umowę o pracę,
  •   pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem MANAGER PRODUKTU na adres:

ZAMEL sp. z o.o.

ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna

e-mail: rekrutacja@zamel.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
ZAMEL Sp. z o.o. , ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna, NIP: 6380000669
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZAMEL Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie przy ulicy Zielonej 27,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - odo@zamel.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu obecnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres obecnej i przyszłych rekrutacji,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Zawód:
Product manager
Miejsce pracy:
Pszczyna
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-07
Oferta wygasa w dniu:
2019-06-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
143
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA

Product Manager- The Fluid Connectors

Zawód: product manager Rodzaj: praca stała

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-06-09 POLECANA
INELO Polska Sp. z o.o.

Product Owner

Zawód: product manager Rodzaj: umowa o pracę