Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - język chorwacki

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-20

Homeglobal.com to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży i wsparciu Klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi homeglobal.com daje szansę na ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i strukturach globalnym zasięgu.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów w kontekście różnorodnych projektów: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień w jęz. chorwackim
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb
  • Badanie potrzeb klientów i budowanie pozytywnych relacji
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka chorwackiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa
  • Swobodne posługiwanie się komputerem
  • Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Elastyczne godziny
  • Możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników
  • Lokalizację w ścisłym centrum Warszawy
  • Pakiet szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy
  • Dodatkowe benefity: opiekę medyczną lub kartę Multisport
Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-06-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
292
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KONSULTANT - SPRZEDAWCA

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa na okres próbny
kontakt przez PUP
od 2300 zł
UoP brutto/m-c
Otwock
2019-09-17
od 2300 zł

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę