Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-20

Homeglobal.com to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży sprzedaży i wsparciu Klienta. Dzięki globalnemu zasięgowi homeglobal.com daje szansę na ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i strukturach globalnym zasięgu.

Zakres obowiązków:

- telefoniczny kontakt z klientem, który już wyraził chęć  do zakupu produktu,

- promowanie i sprzedaż produktów,

- dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

Szukamy osoby która:

- zna język bułgarski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

- łatwo nawiązuje kontakty,

- posiada umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne,

- odpowiedzialnej i angażującej się w wykonywane zadania.

Firma oferuje:

- ciekawe projekty o różnorodnej tematyce,

- atrakcyjne zarobki,
- możliwość dodatkowego zarobku poprzez rekomendacje współpracowników,

- możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w dużej organizacji,

- kapitalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,

- elastyczne godziny,

- stabilne zatrudnienie,

- prywatną opiekę medyczną lub kartę Multisport,

- możliwość pracy zdalnej.

Zawód:
Konsultant
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
praca stała
Oferta dodana w dniu:
2019-06-06
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-20
Liczba odsłon ogłoszenia:
273
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA

Zawód: konsultant Rodzaj: umowa o pracę
4 SAFETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 3000 zł
UoP brutto/m-c
Radzymin
2019-08-23
od 3000 zł

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe ELBIT w Warszawie