Twoje wsparcie w rekrutacji

SEKRETARKA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-19

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa gospodarczego.

Zakres obowiązków:

prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych,

monitorowanie obiegu dokumentów,
ewidencja korespondencji przychodzacej i wychodzącej,
obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych,
prowadzenie kalendarza, organizacja spotkań i wyjazdów służbowych,
samodzielne prowadzenie i koordynacja przydzielonych zadań,
dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
wykonywanie typowych prac biurowych według zaistniałych potrzeb.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie),

umiejętność obsługi urządzeń biurowych, znajomość pakietu MS Office,

zdolności organizacyjne i interpersonalne,

zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,

dokładność, sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Firma oferuje:

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

stabilne warunki pracy,

pracę w biurze zlokalizowanym w centrum miasta.

Zawód:
Sekretarz/Sekretarka
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 3500 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-06-05
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-19
Liczba odsłon ogłoszenia:
321
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SEKRETARKA ( 469 J)

Zawód: sekretarz/sekretarka Rodzaj: umowa na okres próbny
P and V Sp. z o.o.