Twoje wsparcie w rekrutacji

Senior Manager ds. Cen Transferowych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-18

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy krajowe i międzynarodowe, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwój zespołu Transfer Pricing w prężnie działającej firmie doradztwa podatkowego (ok. 30 osób)
  • Kompleksowe doradztwo w zakresie tematyki cen transferowych dla klientów krajowych jak i międzynarodowych
  • Zarządzanie procesem przygotowywania dokumentacji podatkowej cen transferowych (Master File i Local File), w tym m.in. analiz porównawczych (towarowych, usługowych, finansowych), i dokumentacji zabezpieczającej,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m.in. US, MF.
  • Reprezentowanie firmy u Klientów.

Wymagania:

  • Minimum 6–letniie doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie doradczej w dziale Transfer Pricing,
  • Praktyczna znajomość przepisów odnoszących się cen transferowych, prawa podatkowego,
  • Mile widziane doświadczenie w procesie / procesach pozyskiwania APA,
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie współpracy podczas postępowań kontrolnych prowadzonych przez instytucje zewnętrzne,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniu oraz wysokie umiejętności analitycznych.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapracowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie itp. itd.),
  • Otwartą drogę do szybkiego awansu, szkolenia,
  • Możliwość tworzenia i zarzadzania zespołem Transfer Pricing,
  • Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Zawód:
Manager
Miejsce pracy:
Warszawa
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
261
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

MENEDŻER / SPRZEDAWCA

Zawód: manager Rodzaj: umowa o pracę
kontakt przez PUP
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Maków Mazowiecki
2019-09-10
od 2250 zł