Twoje wsparcie w rekrutacji

Key Account Manager

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-18

Salesianer Miettex to międzynarodowa grupa kapitałowa działającą w branży pralniczej i usług wynajmu tekstyliów.

Zatrudniając 2200 pracowników jesteśmy liderem rynkowym w regionie CEE/SEE.

Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo na stronie https://www.salesianer.pl/

Zakres obowiązków:

Zakres obowiązków na stanowisku Key Account Manager (rejon: województwo łódzkie i mazowieckie):

• przygotowywanie ofert oraz umów handlowych z sektora ubrań roboczych oraz mat
• umacnianie naszej pozycji rynkowej poprzez wspieranie dotychczasowych klientów oraz  zdobywanie nowych
• bieżące raportowanie postępów i wyników prac; realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:

• doświadczenia w aktywnej sprzedaży B2B
• inicjatywy w kontakcie z klientami, proaktywnej postawy oraz przedsiębiorczości
• umiejętności negocjacyjnych oraz analitycznych
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy w terenie (województwo łódzkie i mazowieckie)

Firma oferuje:

Oferujemy:

• możliwość rozwoju kariery w strukturach austriackiego przedsiębiorstwa o rodzinnych korzeniach
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
• narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
• premię uzależnioną od wyników

Zawód:
Miejsce pracy:
Konstantynów Łódzki
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-04
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-18
Liczba odsłon ogłoszenia:
174
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

SPOKEY SP. Z O.O.

KEY ACCOUNT DIRECTOR

Zawód: key account manager Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
2019-06-19
e-Raptor

Specjalista ds. Sprzedaży (Account Manager)

Zawód: key account manager Rodzaj: praca stała
e-Raptor
e-Raptor
Bielsko-Biała