Twoje wsparcie w rekrutacji

KONSTRUKTOR OBUWIA

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-17

Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce.
Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Konstruktor obuwia

Zakres obowiązków:

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Opracowanie nowych konstrukcji obuwia,
  • Rysowanie modeli podstawowych do nowych wzorów konstrukcji,
  • Pomiar kopyt,
  • Przygotowanie dokumentacji szablonowej do wzorów wdrażanych na produkcji,
  • Opracowanie konstrukcji wzorów w systemie komputerowym
  • Obserwacje rynku w zakresie wzornictwa

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w przemyśle obuwniczym lub na podobnym stanowisku
  • Precyzja oraz pełne zaangażowanie w wykonaniu w/w zadań
  • Znajomość programów do konstrukcji obuwia w tym znajomość Naxos,
  • Znajomość języka angielskiego lub włoskiego mile widziana,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie,
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę.
Zawód:
Konstruktor
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-03
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-17
Liczba odsłon ogłoszenia:
301
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Tech-Projekt

Konstruktor maszyn

Zawód: konstruktor Rodzaj: umowa o pracę
2774-7000 zł
UoP brutto/m-c

POLECANA
2019-09-13 POLECANA
TI Poland Wapienica

INŻYNIER DS. WALIDACJI / VALIDATION ENGINEER

POLECANA