Twoje wsparcie w rekrutacji

Kosmetyczka Kosmetolog z Pasją

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-02

Centrum Kosmetologi Kirey w Gliwicach powstało z myślą o każdym z Was. Od 2012 roku świadczymy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na szczegóły oraz wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Do współpracy zaprosiliśmy wyłącznie najlepsze marki ze świata kosmetyki. Naszym celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej dbania o całe ciało oraz stosowania odpowiednich kosmetyków. Nasi pracownicy to kosmetolodzy z wiedzą, doświadczeniem oraz z ciągłą chęcią rozwoju. Wizyta w naszym salonie jest przyjemnością i niesamowitym relaksem.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało,
  • wykonywanie manicure i pedicure,
  • udzielanie klientom porad kosmetycznych i dobór odpowiedniej pielęgnacji,
  • wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych,
  • sprzedaż kosmetyków firmy Klapp (autoryzowany gabinet),
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetyczka/kosmetolog,
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnch na twarz i ciało,
  • doświadczenie w pracy na urządzeniach kosmetycznych,
  • budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zaangażowanie, komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów.

Przedłużanie rzęs, wykonywanie makijażu permanentnego, przekłuwanie uszu, obsługa programu Versum będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia kierunkowe),
  • stabilną pracę w komfortowych warunkach,
  • pracę na produktach renomowanych marek - m.in. Klapp, Opi, Lycon, LPG,
  • miłą, przyjazną i rodzinną atmosferę.

Zawód:
Kosmetolog
Miejsce pracy:
Gliwice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
2500-4000 zł UoP brutto/m-c
Oferta dodana w dniu:
2019-06-26
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-02
Liczba odsłon ogłoszenia:
891
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

KOSMETOLOG

Zawód: kosmetolog Rodzaj: umowa na okres próbny
STOWARZYSZENIE "TWOJE ZDROWIE"
od 3500 zł
UoP brutto/m-c
Żory
2019-08-20
od 3500 zł