Twoje wsparcie w rekrutacji

Specjalista ds. Content Marketingu

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-30

Jesteśmy młodym zespołem, który jest zakochany w turkusowym sposobie zarządzania. Głównym założeniem takich firm jest pozbycie się szczebli nadzorczych i przekazanie odpowiedzialności oraz decyzyjności każdej osobie z firmy. Dzięki takiemu zabiegowi każdy z nas może podejmować decyzje oraz rozwijać firmę wraz ze sobą. Spełnienie każdej osoby jest najlepszym efektem takich działalności!

Działamy na rynku TCM (Tradycyjnej Chińskiej Medycyny) stąd możemy się pochwalić takimi projektami jak TCMsklep.pl , TCMblog.pl , własne książki , kanał na YouTube oraz wiele więcej.

Jako firma zaczynająca od eCommerce jesteśmy mocno związani z technologią i marketingiem.

Nasza firma znajduje się w Balicach na Stanisława Kmity 19.

Pamiętaj o tym aplikując - dojazd do firmy w Balicach jest obowiązkowy.

Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć coś wyjątkowego!

Witamy wszystkim zainteresowanym!

Jesteśmy młodą firmą działającą na rynku TCM (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej) od 2015 roku. Wcześniej (jako Out Of Box Sp. z o. o.) prowadziliśmy agencję kreatywną, gdzie dla naszych klientów tworzyliśmy strony www oraz strategie marketingowe. Po kilku latach stwierdziliśmy, że czas stworzyć coś swojego - padło na ecommerce.

Jako firma nie tylko tworzymy sklep, ale angażujemy się także w szerzenie wiedzy o medycynie wschodu. Stworzyliśmy takie projekty jak TCMblog.pl czy Holiapp.me.

Przy każdym projekcie wykorzystujemy wiele kanałów marketingowych takich jak e-mail marketing, social media, SEO, content marketing i wiele więcej.

Zaczynamy tworzyć coraz większe projekty dlatego też potrzebujemy pomocy w zakresie:

-> Content marketing

  • Chcemy abyś tworzył treści postów, e-maili czy też na strony i materiały reklamowe

-> E-mail marketing

  • Chcemy ulepszać nasze strategie i bardziej personalizować treści aby zwiększyć CTR i wartość koszyka

-> Facebook

  • Tworzymy wiele fanpage’ów i grup. Chcemy tworzyć treści, które zdobywają lajki i udostępnienia.

Jako firma wierzymy, że każdy z nas powinien pracować w tym, w czym się czuje najlepiej. Wtedy praca przestaje być ciężka i zaczyna się robić ciekawa!

Dlatego też zakres twoich obowiązków może stale ewoluować i dopasowywać się do ciebie.

Powyższy opis jest dla nas pozycją wyjściową, którą z pełną swobodą możesz rozszerzać na inne zagadnienia.

Zależy nam aby osoba aplikująca była kreatywna i samodzielna. Nie musisz być ekspertem, wystarczy, że masz otwartą głowę i chcesz uczyć się nowych rzeczy.

Nasze projekty

- TCMsklep.pl

- TCMblog.pl

- Holiapp.me

- ofizjoterapii.pl

- grzybychinskie.pl

- dobre-igly.net

Zakres obowiązków:

  • Content marketing - tworzenie treści na facebooka, maile, materiały drukowane, strony itd.
  • Prowadzenie facebooka - fanpage'ów, grup oraz reklam
  • Email marketing - tworzenie oraz wysyłka angażujących maili
  • Analiza wydajności kampanii reklamowych

Wymagania:

  • lekkie pióro
  • zaznajomienie z obsługą social media
  • umiejętność analizy
  • otwarta głowa
  • chęć do rozwoju
  • kreatywność
  • samodzielność

Firma oferuje:

Niemonotonną pracę w przyjaznym środowisku, ze zgranym zespołem w systemie turkusowego zarządzania. Możliwość rozwoju w dowolnym, wybranym przez siebie kierunku. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zawód:
Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy:
Kraków
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-31
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-30
Liczba odsłon ogłoszenia:
1112
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

GRUPA MASPEX

Marketing Assistant

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Wadowice
2019-09-10 POLECANA
F.P.U.H. KAMIL

Specjalista ds. druku

POLECANA
Bielsko-Biała
2019-09-11 POLECANA

2019-09-03

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: umowa na okres próbny
ZAKŁADY MECHANICZNO-KUŹNICZE "WOSTAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 4000 zł
UoP brutto/m-c
Wolbrom
2019-08-27
od 4000 zł

MŁODSZY SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA
od 2250 zł
Jordanów
2019-09-11
od 2250 zł

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLOWO - TECHNICZNYCH

DIESEL LOKO DISTRIBUTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3500-4000 zł
Oświęcim
2019-08-29

SPECJALISTA DS. PROMOCJI I REKLAMY

Centrum Inicjatyw Lokalnych
od 3000 zł
Zawiercie
2019-05-13
od 3000 zł

SPECJASTA DS. MARKETINGU INTERNETOWEGO

Zawód: specjalista ds. marketingu Rodzaj: praktyka
AppJobs Sweden AB
Katowice
2019-09-09

SPECJALISTA DO SPRAW SERWISU

KOMPREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
Katowice
2019-04-18
od 2250 zł

PRACOWNIK DO SPRAW MARKETINGU

WĘGLIKI SPIEKANE "BAILDONIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2400 zł
Katowice
2019-09-04
od 2400 zł

PRACOWNIK DS. MARKETINGU I HANDLU

ODNOWA Spółdzielnia Produkcyjno Usługowo Handlowa
od 2500 zł
Pszczyna
2019-08-26
od 2500 zł

REFERENT DS. MARKETINGU

"MET-CHEM" Zakłady Metalowo Chemiczne Świerczek Halina
od 3000 zł
Pilzno
2019-08-19
od 3000 zł