Twoje wsparcie w rekrutacji

Instalator/ Brygada Instalatorów

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-07-02

Profi-Term zajmuje się kompleksowymi instalacjami w technice sanitarnej.

Aktualnie do naszego zaspołu poszukujemy kandydatów na stanowsiko: Instalator (wolnych kilka wakatów).

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji sanitarnych i C.O.
  • montaż, naprawa, przebudowa i renowacja instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych
  • praca zgodnie z rysunkami technicznymi
  • instalowanie rur i urządzeń sanitarnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność i estetyka w wykonywanych pracach
  • mile widziana znajomość branży grzewczej i sanitarnej
  • prawa jazdy kat. B - mile widziane

Firma oferuje:

  • pracę w dobrze zorganizowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pakiet szkoleniowy w zakresie montażu urządzeń firmy JUNKERS-BOSCH i  VIESSMANN i wielu innych wiodących firm z dziedziny TECHNIKI GRZEWCZEJ
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wsparcie doświadczonych pracowników w realizacji zadań
  • do dyspozycji auto serwisowe wyposażone w profesjonalne narzędzia pracy , telefon
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca stała w Bielsku Białej i okolicach
Zawód:
Instalator
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-06-25
Oferta wygasła w dniu:
2019-07-02
Liczba odsłon ogłoszenia:
1044
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Zawód: instalator Rodzaj: umowa na okres próbny
LUNA & SOKÓŁ SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
od 2250 zł
UoP brutto/m-c
Siemianowice Śląskie
2019-05-13
od 2250 zł

INSTALATOR SERWISANT SYSTEMÓW TECHNICZNEJ OCHRONY

"IKA-CONTROL" S.C. STANISŁAW RĄCZKOWSKI, PIOTR ŚMIAŁEK
od 4000 zł
Kraków
2019-09-06
od 4000 zł