Twoje wsparcie w rekrutacji

SPECJALISTA DS. NALEŻNOŚCI

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2019-06-21

Agrifirm w Polsce, z blisko 200 zaangażowanych, oddanych oraz wykwalifikowanych pracowników, codziennie przyczynia się do budowania odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń, poprzez dostarczanie mierzalnych, istotnych oraz zrównoważonych wartości  dla hodowców zwierząt, plantatorów oraz przemysłu rolnego. Należąc do Royal Agrifirm Group oferujemy naszym klientom na całym świecie najlepsze rozwiązania na wyzwania, z którymi codziennie się borykają, a wszystko to dzięki zdobytemu międzynarodowemu doświadczeniu oraz pracownikom, którzy dzielą się swoją wiedzą ze współpracownikami na całym świecie.

Agrifirm Polska Sp. z o.o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Zarządzanie limitami kredytowymi oraz ocena ryzyka (weryfikowanie i ustalanie limitów oraz terminów płatności)
- Przeprowadzanie analiz finansowych klientów
- Kontrola należności (przygotowywanie analiz i zestawień, weryfikacja dokumentów)
- Kontakt z klientami w celu bieżącej windykacji należności
- Windykacja terenowa
- Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi

Wymagania:

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej w windykacji należności lub instytucji finansowej
- Znajomość analizy finansowej
- Wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo)
- Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami
- Konsekwencja w realizacji postawionych celów
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
- Umiejętność pracy na dużej ilości danych

Firma oferuje:

FIRMA OFERUJE:

- Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- Interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
- Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Przejrzysty system wynagrodzeń
- Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Zawód:
Windykator
Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2019-05-22
Oferta wygasła w dniu:
2019-06-21
Liczba odsłon ogłoszenia:
304
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ZoltOs.pl Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy

Młodszy Specjalista ds. Windykacji Sądowej

Zawód: windykator Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Wrocław
2019-09-30 POLECANA